Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szakítás után mennyit érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után mennyit érdemes várni amíg az ember elkezd megint randizni?

Figyelt kérdés

2012. máj. 21. 10:32
 1/6 nielindi ***** válasza:
amint tultetted magad rajta, randizhatsz.
2012. máj. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a szakítás után (engem dobtak) 2 héttel elmentem randizni, pedig iszonyúan fájt még akkor a dolog. de be is jött a srác, és így sokkal jobb és könnyebb volt!


együtt vagyunk azóta is, 1 éve. :)

2012. máj. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
10 perc
2012. máj. 21. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez változó. Engem mikor az első pasim kidobott, iszonyúan ki voltam, mert nagyon szerelmes voltam belé, tehát kiborultam. Egy hétre rá egy srác megvigasztalt,kedveskedett,és nyomult. Én nem voltam éppelméjűségemben, ezért összejöttem vele. Fél évig együtt voltunk, mire kihevertem az előző pasimat. Ekkor szakítottam vele, és pár napra rá összejöttem egy harmadik pasival, akivel halálosan egymásba szerettünk. Már 2 éve együtt vagyunk, szinte minden nap együtt vagyunk, és mégsem unjuk egymást, még mindig nagyon szerelmesek vagyunk.:)

Szóval ezt nem lehet megítélni. Attól függ, mennyi időbe telik kiheverni az előzőt. Nekem 2 nap alatt sikerült kihevernem a 2. pasimat, mert nem szerettem. Viszont utólag visszanézve tuti nem jönnék össze vele újra, hisz nem is szerettem úgy, ahogy kellett volna. Ne kövesd el ezt a hibát, várj amíg kihevered az előzőt! Ha még megmozdul benned valami ott belül a szívednél, mikor meglátod az exedet, akkor nem szabad új kapcsolatba lépned. Max akkor, ha biztos vagy benne, hogy halálosan beleszerettél valaki másba.:)

2012. máj. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem lassan 2 honapja,hogy vège van egy 3 èves kapcsolatomnak. èn mèg nem vagyok tul rajta...szerintem ugyis èrezni fogod,amikor kèszen àllsz a randira. de azèrt nem kezdj bele egy kapcsolatba,hogy az elozot elfelejtsd.
2012. máj. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha vigasztalódni akarsz, akkor 10 perc. Ha komolyabbra vágysz, akkor érdemes még várni. De te érzed. Ha randi közben mindig arra gondolsz, hogy milyen volt a másikkal, akkor valószínűleg nem jött még el az ideje.
2012. máj. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!