Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire tud egy rossz döntés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tud egy rossz döntés után szenvedni egy ember? Pontosítok lent.

Figyelt kérdés

Volt barátnőmmel mikor összejöttünk mind a ketten úgy éreztük nagy szerelembe estünk. Most kitérek a csúnyább dolgokra: Tökéletesen álltam anyagilag, mindenem megvolt, szépen fejlődött minden. Ő viszont azt mondta nekem, hogy őt nem érdekli és ha ez nem lenne így akkor is velem maradna. Eltelt egy év, az életem összeomlott: Pénzügyi csőd, mindenben sikertelen voltam, nem értettem miért. Folyton azon törtem a fejem, hogyan lábaljak ki ebből. Ő ezt már kezdte is nekem felróni, hogy ugyan ne tervezgessek, mivel úgysem jön össze semmi. Családomban is beütött a krakk: válás, veszekedések, a család szétrebbenése. Teljesen magam alatt voltam a barátnőm meg azzal jött folyton, hogy menjünk moziba, bulizni, étterembe ide-oda. Én nem értettem tőle ezt a viselkedést, főleg tudta, hogy most nagyon rossz mindenben a helyzet (pénz is) ennek ellenére kihoztam mindenből a legtöbbet, hetente egyszer biztosan mentünk valahova. A nem várt fordulat itt jön: 2,5 év után szakított, mert nem illünk össze. Ezzel a szöveggel. De azt mondta nagyon szerelmes belém, de nem illünk össze, mert én folyton azon töröm a fejem, hogy hogy szerezzem vissza, amit elvett tőlem az élet. Szerintem ezért a másikat inkább becsülni kéne.


A nem várt fordulópont itt van, ugyanis nekem azóta sikerült az, amit terveztem. Megvan mindenem. Felsőkategóriás terepjáróm van, megvettem a saját házamat és nagyon nem érdekel mire mennyit költök, amíg élek...

Kérdésem ehhez kapcsolódik: Szerintetek mennyire szenvedhet ő most ezeknek tudatában, hogy mindezt láthatja. Mivel azt akarom, hogy nagyon, a lehető legjobban, hogy égjen a pofája, hogy így viselkedett. Lányok, ti mit tennétek a helyében?

Szerintetek jól teszem, hogy nem keresem? Mert nem is nagyon tervezem...


2012. febr. 29. 21:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%
Te hajtottál a balatonba a Hummerrel, Jani?
2012. febr. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Lépj tovább, nem kell semmit tenned, elég, hogy látja, hogy mit szalasztott el. Bár ez csúnya kijelentés volt talán, mert nem az anyagiak a lényeg. Az lett volna az igazi, ha veled marad nem csak a jóban, hanem a rosszban is, ez igazi bizonyíték lett volna arra, hogy fontos vagy neki.
2012. febr. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, de ismerem aki belehajtott. Viccet félretéve fájhat ez valakinek vagy abszolút nem érdekli egy nőt, ha nem volt igaza és a másiknak igenis összejön és akkor már nem lehetnek mellette?
2012. febr. 29. 21:45
 4/20 anonim ***** válasza:
Ez egy szappanoberaba illö törtenet,de,ha igaz,akkor meg egy bomba nöt fogjal a nagy kocsi,meg a sok penz melle,hagy egye öt meg jobban az ideg,ha ilyen ribanc volt...
2012. febr. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:

Le a kalappal előtted!

Gratulálok hozzá, hogy elérted a céljaidat és ne is foglalkozz vele. Ne írj neki, hagy egye a fene, hogy mit is dobott el magától! Biztos, hogy bántja valamilyen szinten.


Neked meg egy olyan embert kívánok, aki igazán megérdemel és nem a pénzt látja benned! Sok sikert! :)

2012. febr. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! Ezt én is így gondolom, de nem értem miért van bennem ez az óriási harag vele szemben?
2012. febr. 29. 21:46
 7/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Nagyon nehéz! Tudjátok mit vettem észre? Mindent ez a mocskos zseton hajt, nem csak a szoligépet. Van, hogy teljesen átlagos ruhákban jelenek meg helyeken, hogy ismerősök visznek mondjuk egy Mazda 323-al, az Isten nem akar a barátom lenni az étteremben na meg a barátnőm sem, de ha magam megyek, naná! Én ezt nem akarom! Nincs egy ember sem akiben megbízhatok?
2012. febr. 29. 21:54
 8/20 anonim ***** válasza:

Azért van benned harag, mert mélyen érintett a dolog amit veled csinált, hiába telt el x idő.

Rosszul hangzik, de ez jó, hogy kiderült, mert az élet egy próbát adott neki, amit ő nem állt ki és nem maradt melletted a bajban. Jobban jártál, hogy ez kiderült. Még akkor is, ha nagyon fáj.

Lehet, hogy azért foglakoztat ennyire a dolog, mert a mai napig sem sikerült kiheverned. :(

2012. febr. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Biztos van olyan körülötted, akiben megbízhatsz, de sajnos igaz a mondás, hogy a pénz az úr.

De nem mindenki felszínes és sokan belátunk alá. :)

2012. febr. 29. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Igen, én azt nem tudom elhinni, hogy ennyire fontos volt neki a pénz? Mire jó az egy párkapcsolatban? Én úgy vagyok, hogy mindenki magának teremtse meg és ne várja el a másiktól (kapni megint más). Én soha nem kértem tőle egy kanyit sem, még ha nem is volt mit ennem. De miért mondta szakítás után, hogy szerelmes belém, mikor ő azt gondolta, hogy én mindig ott maradok lent? Ennek mi értelme?
2012. febr. 29. 22:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!