Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A gyereketek részegen szokott...

A gyereketek részegen szokott hazamenni a bulikból?

Figyelt kérdés
2012. máj. 27. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Megbeszéltük, hogy tartson mértéket. Ittas lehet ,de részeg nem, mert az utcán alszik. És tartja is magát ehhez.
2012. máj. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hála Istennek, nem iszik és nem dohányzik,22 éves fiú.

Legalábbis alkalomszerűen,pl. szilveszterkor fogyaszt alkoholt.De részegen én még sose láttam.:)

2012. máj. 27. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ritkan jarok bulizni, de akkor sem megyek haza meg becsipve sem. Inkabb akkor setalok par kort a haz elott, mig kijozanodom annyira, hogy ne lehessen latni rajtam. 18L
2012. máj. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer látott anyám részegen :D

Nem szoktam sokat inni, de ha véletlenül többet innék a kelleténél akkor már olyan későn megyek haza hogy már mindenki alszik otthon.

2012. máj. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 deadly108 válasza:
Régen mentem haza részegen, de csak azért mert másnap reggel németországba repültem, amúgy meg már 6 éve nem iszok egyáltalán. 24/F
2012. máj. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!