Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Balhé van otthon és nem merek...

Balhé van otthon és nem merek hazamenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tegnap a szüleim szokás szerint "összekaptak" valami hülyeségen (miattam) csak most sokkal durvábban mint máskor. Apám tiszta részeg volt, ordibált anyával, és anya is vele. Nem tudom hogy megverte e anyát, nem tudok semmit, mivel egyszer engem apám már megütött, nem vártam meg amíg megint megüt, hanem összeszedtem egy kis ruhát, a telefonomat és pénzt és eljöttem a barátnőmhöz. Szerencsére végtelenül kedvesek és itt aludhattam, mondták most is hogy addig maradok ameddig akarok. Természetesen elmondtam nekik hogy miért jöttem, mondták hogy ahogy tudnak segítenek. Nagyon nagyon nehéz, szorongok a szüleim miatt, félek hogy megtalálnak, és félek hogy mégnagyobb cirkusz lesz abból hogy leléptem. De én nem tudom végig hallgatni amit ők otthon leművelnek! Iskolába sem tudok holnap így menni el kell mennem igazolásért az orvoshoz. Úgy érzem én vagyok a hibás mindenért, mert felemlegettem egy régi családi dolgot (nem részletezném) apám azon akadt ki, szinte megfenyegetett hogy ne merjem mégegyszer a számra venni. Pedig semmi rossz nincs abban a családi sztoriban, nem tudtam hogy nem lett volna szabad felemlegetni, de hát apám már csak ilyen ha részeg. Nem merek hazamenni, félek hogy nagyon megverte anyát (eddig is volt rá példa, de mivel nem folyt vér, a rendőrség nem jött ki) vagy hogy engem megver ha hazamegyek. Kikészítenek teljesen, nem tudok mit csinálni, a barátnőm szülei már felajánlották hogy hazakísérnek hogy mi a helyzet, de elutasítottam az ajánlatukat, mert félek hogy még nem csillapultak le. Olyan kis dolgokon felkapják a vizet és annyira... :(( Most is sírok egész nap féltem anyát és félek hogy mi lesz velem, mert örökre nem maradhatok itt. Telefonomat kikapcsoltam egyébként, félek hogy küldtek SMS-t vagy hívnak. Nagymamám nagyon messze lakik, nem hoztam annyi pénzt hogy eltudjak hozzá menni, más rokonom nagyon nincs ahová tudnék menni. Iszonyatosan félek. Mit tegyek? Mikor menjek haza? Ráadásul annyira érzékeny vagyok alapból, a ház közelébe sem mernék menni, nagyon mélyen érint ha elkezdenek otthon velem ordibálni :(

15/L



2012. máj. 13. 16:10
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Uh,hát apád egy igazi vadbarom.

Szerintem te küldj nekik egy sms-t hogy pár óra és mész haza. Apádra ráférne egy kiadós verés.

2012. máj. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Megértelek, hogy nagyon félsz, ez nagyon nehéz helyzet. De mégis haza kellene menned, fogadd el a szülők ajánlatát, hogy elkisérnek. Testvéred nincsen? Anyukáddal tegyetek lépéseket az ügy érdekében, nem fordult meg még a válás lehetősége ?
2012. máj. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Kapcsold be a telefonodat, és üzenj Anyukádra.

Ha annyira félted, nem is értem, hogy bírtad ki eddig... én már megőrültem volna.

Ha Anyud azt írja, minden OK, akkor menj haza. Gondolom tudtok smsben kommunikálni, és Anyudban megbízhatsz.

2012. máj. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Sajnállak :S

Mint írtad "a barátnőm szülei már felajánlották hogy hazakísérnek hogy mi a helyzet, de elutasítottam az ajánlatukat"próbáld meg a hazakísérést, mert lehet hogy már lecsillapodtak.Ha nem akkor szedsz egy kis pénzt és ha a barátnődéknél még maradhatsz akkor ott leszel, ha nem akkor elmész nagymamádnál.De ha olyan brutál a helyzet hogy verik egymást,akkor nem muszály hogy vér follyon, ha ütésfoltok,zúzódások egyebek vannak rajta akkor a rendőrságet felhívjátok, és a barátnőd szülei is megmondják, és akkor már kijön a rendőrség is.


Sajnálom, de ha apád tényleg ilyen debil, akkor más megoldás nincs.

2012. máj. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg fogadd el azt, hogy a barátnőd szülei hazakísérjenek. Ha nem csillapodott le a balhé otthon, akár vissza is mehetsz velük, a másik oldala a dolognak, hogy anyudék is megnyugszanak, hogy jó helyen voltál. Nézd meg a telefonodat!
2012. máj. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
De annyira félek :( Nincs testvérem. Igen mondta már anya hogy keres albérletet és ha tudunk megyünk :(
2012. máj. 13. 16:18
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jó ötlet lenne a barátnőd szüleivel hazamenned, így ők is látnák valóban hogy mi a helyzet, illetve a szüleid sem lennének rád olyan mérgesek mások előtt.
2012. máj. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:
Nem merem a telefont sem megnézni :( Félek hogy írtak valami durva SMS-t.
2012. máj. 13. 16:25
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Ne hisztizz! Azonnal kapcsold be a telefont!
2012. máj. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Szedd össze minden bátorságod, szükséged lesz rá!
2012. máj. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!