Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám már úgy viselkedik...

Anyám már úgy viselkedik mintha csak egy hülye kis liba lennék és ö a "tökéletes minta anya"mit tegyek?

Figyelt kérdés
szőnyeget tisztítottam (szőnyeg tisztítóval nem valami szappanos vízzel) bejött és elkezdett ordítani hogy mit képzelek a kérdezése nélkül hozzá nyúlni ezekhez és 'kiborogatni' és a barátnőinél telefonon lehord hülye tudatlan libának

2012. máj. 27. 15:37
 1/4 Bence_ ***** válasza:
Elköltözni?
2012. máj. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ne viselkedj hülye kis libaként...
2012. máj. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg annyit mondanék, hogy: akkor légyszíves mutasd meg, hogy szerinted hogy kell, ha én nem jól csinálom. Ha ugyanazt csinálja ő is, akkor mondhatod, hogy te is jól csináltad, vagyis nem érted, miért kiabált veled. Ha nem jól csináltad, változtass. Valamint tényleg ne adj arra okot, hogy tudatlan libának nevezzen.
2012. máj. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm az utolsó üzenetet de az aki azt mondja akkor ne viselkedj ugy mint egy hulye liba azt mondom hogy ha nem tud hasznosat befoghatja mégis mit képzel hogy ha kérdezek itt valamit akkor azt kérem hogy ne játszd az agyad tudod te hogy mennyiszer fogtam vissza a könnyemet amikor velem beszél hányszor érezteem azt bárcsak soha nem léteztem volna miatta hogyha valakit le kell tolni akkor tennéd meg azzal akit kell mert ha irok ide akkor egy kis eggyutt érzést kérek nem azt mondom hogy én nekem nincs hibám de legalább nem kell ezt mondani!
2012. máj. 28. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!