Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Árvaellátást visszamenőleg is...

Árvaellátást visszamenőleg is fizetnek?

Figyelt kérdés
Már évek óta kapok árvaellátást, viszont mivel egyetemen tanulok, ezért fél évente küldenek egy papírt, amit ki kell tölteni, hogy igazoljam, még mindig tanulok. Ebben a félévben viszont elkeveredett ez a levél, és csak most vettem észre, hogy legalább 2 hónapja nem kaptam semmit. Ha most új papírt kérek, és kitöltve visszaküldöm, akkor azt tudom, hogy onnantól újra fogom kapni az árvaellátást, viszont az lenne a kérdésem, hogy visszamenőleg is megkapom azt a pár hónapnyi összeget, ami elmaradt? Hiszen a papíron rajta lesz, hogy azokban a hónapokban is volt tanulói jogviszonyom.
2012. máj. 28. 08:58
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
nem hiszem, hogy vissza kapod, ők kiküldték időben a levelet így védve vannak, a te hibádból nem kaptad meg
2012. máj. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem van esélyed, hiszen van róla papírod, h nem hagytad ott a sulit.
2012. máj. 28. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én megkaptam. (nekem is elkavaródott az a nyamvadt levél)

Sőt olyan is volt, hogy júniusban iratkoztam be az új suliba és szeptember környékén küldtem be a papírt, mert idő volt mire megszereztem, előtte egy 1 évig nem tanultam, és júniusig visszamenőleg megkaptam a lóvét.

2012. máj. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Visszamenőleg is utalják a pénzt. Én is megkaptam eddig. A július-augusztusit is szeptemberben vagy októberben utalják egyszerre. :)
2012. máj. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2012. máj. 28. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!