Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit éreztetek azután miután...

Mit éreztetek azután miután elhagyott titeket a párotok akivel az életeteket terveztétek leélni?

Figyelt kérdés
Azt hittem vele fogok megöregedni. Elkezdtük tervezni az eljegyzést, lakást, megvettünk már berendezési tárgyakat, együtt vásároltunk be erre tessék. Mennyi idő volt nektek túltenni magatokat?

2012. máj. 28. 10:26
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Azzal vigasztaltam magam, hogy jobb lesz így.

Én olyan típusú ember vagyok akinek a félig üres pohár félig teli. Szóval én a pocsék helyzetekből is megpróbálom a legjobbat kihozni. 2 hétig még bánkódtam, helyre tettem a dolgokat folytattam az életet.

2012. máj. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Bevásárolni még nem vásároltunk, de eljegyzés, baba már szóban volt... Csütörtökön szakítottunk..

Még nem tudom felfogni igazából.

2012. máj. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%

Minden együtt töltött évre jutott egy hónap. (3.5 éves kapcsolat volt.)

Szar érzés, de utána és közben fokozatosan sokkal jobb lett. Nézd a jó oldalát, házasság előtt még könnyen megúsztad. :)

2012. máj. 28. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Én is megpróbálom pozitívan felfogni, köszi a válaszokat. Csak nagyon furcsa érzés, hogy már nem az életem része. Igazából szomorúság tölt el ha a boldog pillanatokra gondolok:( Remélem később jobb lesz.
2012. máj. 28. 10:40
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

mi is most fejeztük be, eljegyzés, tervek már megvoltak.

(most 1 hete, hogy vége)

én folyamatosan azt keresem kivel kezdjek új kapcs-t, milyen plusz munkát vállaljak. és most nagyban ezek kötnek le, ill. hogy eddig nem sikerül semmi ezekből.


nincs aki szeret, aki ölel,nincs pénzem se megvalósítani az álmaim, de ahhoz is, hogy pénzem legyen, is pénz kell (tanfolyam a plusz munkáért)


jelenleg ezt érzem. kiúttalanságot.

2012. máj. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt éreztem, mintha meghalt volna az egyik részem, illetve érzem most is, mivel még nem sikerült teljesen túltennem magam rajta. Reggelente még mindig úgy érzem, hogy nincs miért felkelnem. Mi is terveztük az esküvőt, a közös életet és a családot (készültem az apaságra), erre tavaly ősszel 6 évnyi együttlét után kijelentette, hogy ez neki nem fog menni és szakított velem. Hónapokig reménykedtem benne, hogy meggondolja magát, de úgy tűnik ez nem fog bekövetkezni. Szerencsémre a barátok és a családom nem engedte, hogy elhagyjam magam, így szép lassan talán túl leszek rajta.


28/F

2012. máj. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi januárban szakítottunk, és a mai napig nem sikerült elfogadnom, még mindig abban reménykedem, hogy egy napon majd ismét újra együtt leszünk.. Bíztatom magam azzal, hogy se ő se én nem voltunk képesek még csak randizni se mással. :(

Kíváncsi vagyok, mikor jön el az az idő, amikor az agyam elfogadja, hogy most igenis egyedül vagyok..

Három évet voltunk együtt, de különleges körülmények miatt az első naptól kezdve együtt is laktunk.


Kitartást nekünk! :)

24/L

2012. máj. 28. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Kitartást mindenkinek, látom sokan vagyunk ebben a helyzetben:( Mondjuk most inkább arra gondolok, hogy legalább nem kell senkihez sem alkalmazkodnom, tudok olyan dolgokat csinálni, amire eddig nem volt időm.
2012. máj. 28. 11:17
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy vége mindennek és hogy már csak egy élő halott vagyok. 4 éve volt, azóta sem változott semmi.
2012. máj. 28. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
4 év alatt nem tetted túl magad rajta????? Ez azért elég durva! Szegény:(
2012. máj. 28. 11:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!