Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Hekk halfilét milyen módon...

Hekk halfilét milyen módon készítsem el, hogy 2 év körüli gyerek is ehessen belőle? A rántott halon kívül vmi ötlet?

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 15:39
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
fokhagymás olajos pácba tedd bele pár órára majd derpenyöbe süsd meg mindkét oldalát. Aztán a hal hust szed le . majd kicsit villával törd össze neki.. Én midig igy csináltam 1,5 koruk ota esznek halat most 4évesek de már minden halat egyedül esznek. Anyi ,hogy nagyon kevés kechapal meg locsoltam nekik. Paprikás liszbe is csinálhatod : Ha paprikás liszbe csinálom akkor tapsibe megrillezem: ahalat megforgatom a paprikás liszbe és tepsire fektetem anyi olajal meglocsolom,hogy ami most van felül hal annak a paprikás lisztje ne égjen meg. kb 20 perc után megforgatom és most ezt az olalt olajozom be. Ez az egész hekk törzsre vonatkozik : A filének kevesebb idő kell.
2011. okt. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
62%
Már ne is haragudj, de halat már 5 hónaposan is ehet egy gyerek, két évesen bárhogy készítheted neki. Sörtészta? Nagyon finom, neten találsz receptet.
2011. okt. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kotányi hal fűszerkeverék+csipet bors.Isteni finom!!!!Paprikás tejföllel lelocsolom,mikor eszem!Mennyei,és a két és fél éves lányom is szereti!
2011. okt. 30. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!