Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet Budapesten venni...

Hol lehet Budapesten venni vagy csináltatni ilyen tütü szoknyát? Vagy esetleg valakinek valami ötlet hogy hogyan lehetne megcsinálni? Ja és nem gyerek méretre gondolok! Köszi a segítséget!

Figyelt kérdés
[link]
2010. dec. 17. 22:33
 1/4 szamóca. ***** válasza:
80%

najo de ne nézz hülyének... turkálokban szokott lenni ilyen jelmezek, én ott láttam ilyet csak színesbe. de drága volt:D

varrj magadnak szerintem, az a legegyzserűbb és legolcsóbb :))

2010. dec. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
szívesen varnék magamnak csak nem tudom hogyan :( félek hogy túl lapos lesz vagy hordhatatlan!
2010. dec. 17. 23:18
 3/4 anonim ***** válasza:
youtube-n vannak videók, h hogy kell
2010. dec. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 szamóca. ***** válasza:

nem bonyolult már csináltam ilyet csak ruhának.

kivagdosol ilyen hárömszögeket a tüllből, és egy széles gumira alulról rávarrod, ugy hogy vissza vannak hajtva. csak vigyázni kell hogy ilyen keményebb tüllt vegyél, mert az a függönyszerű tényleg nem áll sehogy :)

2010. dec. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!