Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Járt már valaki hasonló...

Járt már valaki hasonló cipőben? Esetleg arab barátod van? Ki mit gondol erről? Ne hitegessem magam?

Figyelt kérdés
Kis ideje megismerkedtem egy arab fiúval, muszlim. Nagyon kedves, aranyos, jó ideig hozzám se szólt, csak nézett-mosolygott, most kezdtünk el beszélni, nagyon aranyosan írt, udvarolt, kedveskedett (tudom, hogy nagyon tudnak udvarolni). Azt mondta, hogy szeretne velem sokat együtt lenni és hasonló dolgok. Kb. 6 éve él Magyarországon. Nem szeretnék csalódni, de nagyon megszeretném ismerni, hamarosan újra találkozunk, de ma nem is beszéltünk (valószínű munka miatt.. nem tudom pontosan, lehet csak szimplán kedve nem volt). Érdemes belemenni egy ilyen dologba vagy inkább hagyjam?
2012. máj. 28. 22:10
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
63%

sajat tapasztalatbol mondom ne foglalkoz arabal

vigyaz vele nagyon

2013. jan. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:
Tudom hogy már eltelt 4 év, de azért megkérdezném hogy alakult a kapcsolatod vele? :D
2016. febr. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Ez engem is érdekelne.
2016. máj. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
41%
Az europai luk ingyenvan, csak mosolyogni kell erte, az arab lukat meg ki kell fizetni az aposnak, raadasul most nincs is a kozelben.
2016. jún. 29. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!