Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vennétek egy gyereknek a...

Mit vennétek egy gyereknek a 13. születésnapjára?

Figyelt kérdés
fontos lenne

2012. máj. 28. 22:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a kérdésben fontos lenne,hogy fiú,vagy lány a gyermek:)
2012. máj. 28. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez igaz, bocsi, fiu a gyerek :D
2012. máj. 28. 22:30
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudom mennyi pénzből gazdálkodsz, de én ebben a korban szerettem legózni. Igaz még most is. :P
2012. máj. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva egy 13 éves fiúnak a Lego az már manapság ciki sajnos, pedig én is szívesen legóznék ha találnék normálisat. De csak duplo van, vagy mi a szösz.


Valami számítógépes játéknak örülne, vagy elektromos kütyünek...Manapság már menőzni akarnak az ilyesmivel.

2012. máj. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Mekkora a keret?

Valami mp-féle, bár gondolom már van neki.

2012. máj. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát ez olyan kérdés, amire csak az tud válaszolni, aki ismeri ezt a fiút.

Innen nehéz megállapítani, mi érdekli. Hiába kap mp4 lejátszót, ha mindig otthon hallgat zenét.

Jó lenne tudni az érdeklődési körét. Csillagászat, sport, technika, stb.

2012. máj. 29. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen korú fiúknak nagy a mozgásigénye.Legtöbbjük szereti a focit,vagy más sportot.Ha így van,nézhetsz neki valami kiegészítőt.Védőfelszerelést,mezt.Ha kerékpározik,akkor valami hasznos tartozékot,ha horgászik,akkor szintén tudsz neki olcsón jó dolgot venni.
2012. máj. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kannásbor, Marduk cd.
2017. febr. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!