Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyire elvárás a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elvárás a lányok részéről az, hogy egy 25 éves férfinak már legyen önálló lakása?

Figyelt kérdés

Ismerkedek neten, össze is jött pár lánnyal randi, aztán az egyik megtudta, hogy otthon lakok még, mert én a szülőhelyemen jártam egyetemre és most is ott élek, ott kaptam munkát.

Erre elkezdett oltogatni, meg húzta a száját, hogy anyuci pici fia vagyok, mennyire gyerekes már az, hogy 25 évesen otthon lakok és a szüleimmel egy fedél alatt élek.

Róla kiderült, hogy most végzett az egyetemen, egy léha szakon, már 18 éves korában vettek neki egy lakást a szülei, munkája van, de ilyen érettségivel is ellátható adminisztratív gagyiság, telefonos ügyfélszolgálat...

Nekem jó végzettségem van, jól keresek, olyan munkakörben, ami a diplomámnak megfelel, jóképű vagyok, sportos, csak olyan "szerencsétlen" vagyok, hogy nem idegeneknek kell albérleti díjat fizetni, hanem otthon lakom egyelőre.

Most egy nő kedvéért költözzek el albérletbe, mikor itt van a szüleim nagy háza, a munkahelyem és mindenem?

Nem spórolhatok egy saját lakásra, hanem inkább azonnal költözzek el egy bérelt lakásba, hogy az ilyen lányoknak megfeleljek? Persze ő sem a sajátjában lakik, csak papíron, mert a szülei vették neki.

Tiszta agybaj már a lányok elvárásainak megfelelni. Ti ezt hogy látjátok?


25/F


2012. máj. 23. 14:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
81%

Nálam nem elvárás.

20/L

2012. máj. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
63%
Es a szuleid toleraljak, ha ejjelre hazaviszel egy agyban hangos lanyt?
2012. máj. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem az ilyen ribancokat felejtsd el!

Jól teszed, h inkább gyűjtesz saját lakásra, minthogy egy feneketlen kútba dobálod a pénzt...

2012. máj. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 ASOT ***** válasza:

lehet h vannak akik elvárják és vannak akik nem.


csak mielőtt jönnek az elvárások, előtte végig kell gondolni 1-2 fontos dolgot...

- keres e annyit a pasi egyedül h fent tudjon tartani egy lakást egyedül és fizetni a számlákat.


- és ugye kevés ember tud venni lakást, megvenni! hogy a sajátja legyen h ne legyen rá hitel meg ne keljen albérletet fizetni, ezért 1 fizubol ez sokszor lehetetlen.


Mert ha nem kéne albérletet fizetni illetve kölcsönt ha úgy van, akkor szűkösen de átlag keresetből és fent tudja tartani.


DE! Ugyanakkor! A nő elgondolkozhat azon is h ha összeköltöznének akkor 2 fizubol 2-en már fent lehet tartani és szépen meg tudnak élni...

2012. máj. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
43%

A nőknek valamilyen szinten a pénzügyi helyzet, főleg ennyi idős korban. Azzal, hogy a szüleidnél élsz, azt hiszik, hogy csóró vagy. (vagy legalábbis nem gazdag)

Természetesen igazad van.

2012. máj. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem ciki és nem szempont. Ha jó otthon meg van a maga szabadsága az embernek, azért mért kéne elköltöznie, mert ez a "társadalmi elvárás"? Semmi baj nincs azzal hogy szereted a szüleidet és jó velük.....

És teljesen igazad van hogy inkább spórolj. És ne akarj az ilyen lányoknak megfeleni, azok keressenek a p*csájuk alá valami ostoba pénzes fajankót.

Ésne az ilyen ilyen csajok véleményére adj. Vannak normális emberek még.

2012. máj. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 tetro ***** válasza:
57%
Jól indul ez a kapcsolat. Teljesen mentes minden előítélettől már rögtön az elején mindkét fél részéről :D
2012. máj. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Te nem vagy lenézendő, hiszen ettől függetlenül önálló életed van, rendesen dolgozol, készült a teljesen független életre.

Viszont volt egy 26 éves tanárom, otthon élt, de annyira szerencsétlen volt, hogy a sírás kerülgetett, ha ránéztem. 0 élet, 0 önállóság, anyuci mosta a gatyáit. És próbált nálam kezdeményezni..rögtön elhajtottam, mert teljesen mindegy, hol lakik, de azért legyen már életképes.

2012. máj. 23. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
86%

Én is ugyanebben a helyzetben vagyok: én is kaptam már az ívet nagyokosoktól, hogy minek lakom anyámmal, ez annyira gáz, nem tudok senkit felvinni..stb. Megjegyzem, ezt egy olyan ember mondta, aki "vagány" módon külön él a szüleitől már 20 évesen, viszont hó végére kenyérre se jut pénze, miután kifizette a lakbért+rezsit. Én nem látok ebben a helyzetben semmi kivetnivalót: amíg nincs komoly párkapcsolatom, aminél felvetődne a természetes igény az összeköltözésre, addig abban semmi rációt nem látok, minek is kéne különélnem. Anyukámmal nagyon jó viszonyban vagyunk, saját bejáratú szobáink vannak egymástól aránylag távol a lakásban, tehát azt viszek fel, akit csak szeretnék, és nem mellesleg anyagilag is sokkal jobban megéri így. Nekem az anyukám a lakótársam. Majd különköltözöm, ha megéri. Egyelőre nekem így éri meg. Az elkényeztetett büfészakos libákat, akiknek a segge alá lett pakolva minden, szard le.


26 N

2012. máj. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

# 2-nak


A szüleim nem hallják, mert elég nagy a ház, távol vannak a szobáink, külön fürdőszobám is van, de volt már rá példa, hogy reggel bugyi-póló kombóban libbent ki egy előző este zsákmányolt lány a szobámból, a szüleim néztek, de már megszokták.


Mások meg egy panellakásba is felviszik a barátnőjüket, ahol papír vékonyak a falak, ott még a halk reszelés is áthallatszik :P


Csak az idegesít, hogy egy olyan lány oltogat ezzel a külön költözéssel, meg hogy otthon lakni férfiatlan, aki fele annyit keres, mint én, és a lakását a szülei tolták a segge alá. Nem is akarnék én tőle semmit, nem azért kérdezem, hogy neki hogy feleljek meg, hanem hogy a nők általában hogy vélekednek erről.

2012. máj. 23. 15:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!