Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, lányok, vallottatok már...

Nők, lányok, vallottatok már szerelmet férfinak?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hogy nem a férfi kezdeményezett, hanem ti. És nem feltétlenül olyanokra gondolok, hogy konkrétan szerelmet vallottatok,szóval nem z a letámadós szeretlek veled akarok élni örökké dolog, hanem pl ti mondtátok, hogy jó lenne, ha randiznátok vagy megpróbálnátok, hogy működne-e kettőtök közt a dolog.


Hogy reagált erre a férfi? Elősegítette a dolgot az őszinteségetek vagy inkább kudarc lett belőle?


2011. febr. 20. 21:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

És nem bántam meg. ;-)

2011. febr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Igen, nem olyan nagy kaland.
2011. febr. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
75%

Volt már ilyen, de nem lett belőle semmi. Egy iszonyú értelmes srácnak mondtam meg anno 14 évesen,persze, hogy semmi nem lett belőle :D Utána egy másiknak, már felnőttként, de vele nem akartam semmit, csak a tudtára adtam, hogy a nők hasonlóképp gondolkoznak, mint én, és szerintem tipikus férj :D

Nem lennék benne olyan kapcsolatban, amit valóban én kezdeményezek,nekem szükségem van arra az érzésre, hogy nekem udvaroljanak és engem hálózzanak be, ne fordítva.

2011. febr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Igen, a jelenleginek én udvaroltam :-)
2011. febr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%

Többször is előfordult, volt akinél bejött, de volt akinél nem.

Valójában ma már szinte mindegy, hogy ki kezdeményez, csak a nagyon maradi srácoknál probléma ez.

2011. febr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

és szerintetek van olyan pasi, akit egy ilyen vallomás hat meg vagy lendít előre afelé, hogy lépjen valamit végre vagy ha akarna valamit ,úgyis mondaná magától.


Nem annyira macsó, tökös srácról van szó, de nem is egy kis nyuszi, szóval nem tudom mit tegyek.

2011. febr. 20. 21:10
 7/15 anonim ***** válasza:
75%
Biztosan van olyan pasi, akinek egy ilyen vallomás ad egy löketet ahhoz, hogy maga is lépjen. Eg ykis bátorítás, megerősítés, ki minek nezeni.
2011. febr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Többnyire nem jön be a dolog, legalábbis tapasztalataim szerint. Ha egy férfi igazán akar valamit, lépni fog.
2011. febr. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tiniként többször is és nem is lett valami jó vége :(. Csak bohócot csináltam magamból, ma már mindent másképp csinálnék. Igaza van az előttem szólónak, ha egy férfi szeretne valamit, úgyis lépni fog, vagy legalábbis itt-ott puhatolózik :)
2011. febr. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez érdekes. A lányok bohócot csinálnak magukból. A fiúk talán nem? Nekünk sem kellemes, ha az éppen kiválasztott finoman vagy kevésbé finoman elhajt. Pláne aki még a válaszolásra sem képes. Inteligencia kérdése.

Na de érdemes valami kezdő löketet adni. Ne azt mondd neki, hogy tetszik neked, vagy bejön, hanem mosolyogj rá, figyeld, nézz a szemébe. Bátorítás kell sok embernek, sokakat megvisel 1-1 beégés. Ezek segítségével viszont biztos fog lenni a lépésében.

Ne te mondd el neki, mit érzel, hanem ahhoz segítsd hozzá, hogy ő mondja el ezt neked. Sok lány ezt az egy dolgot nem bírja megérteni. F

2011. febr. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!