Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy engeszteljem ki? Kicsit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy engeszteljem ki? Kicsit megsértődött rám.

Figyelt kérdés
Van egy csaj, ma sétáltunk és hát szimpatikusak voltunk egymásnak. Én olyan fiú vagyok, hogy így egyben pimasz de humoros. Elkezdtem cikizni, de vette a poént és röhögtünk rajta. Ugyanúgy cikizett ő is engem. Aztán hazakísérve meg elkezdett sértődni rám, lökdösött magától meg minden. Haza ment én pedig nem éreztem magam hibásnak, hiszen láthatóan vette a poént még először ezért elindultam a buli irányába. Hazajöttem, mert nem volt jó a buli és látom törölt ismerősei közül. Mondom neki, venned kéne a poént. Erre írja hogy az utolsó volt, amit eltürt. Mondom de csak hülyülök te tudod a legjobban, a végén oda lyukadtunk ki, hogy ne is köszönjek neki az utcán csak ennyit kér. Hogy engeszteljem ki?
2011. máj. 14. 23:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha ennyire haragszik az nem olyan rossz.

Ha nem jössz be neki válaszra sem méltatna.


3 nap múlva küld el neki ezt az sms-t.


Képzeld,ma elém ugrott egy pingvin,elütöttem,de mesterséges légzést adtam neki szájból csőrbe,úgyhogy életben maradt.


Aztán várod a reakciót.

2011. máj. 14. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ÉS ez hatásos?
2011. máj. 14. 23:50
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél neki valami kisebb ajándékot, amit SZEMÉLYESEN adj át neki. Nem is kell nagy dologra gondolni, elég csoki vagy virág vagy ilyesmi...
2011. máj. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán, esetleg, az is lehetséges, hogy nem kéne cikizni azt, (és közben nyilván a saját egódat táplálni), akit kedvelsz. Nem egy bonyolult dolog ez. F*szfej.
2011. máj. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mit f.szfejezel? Ismerjük egymást netalántán? Egyáltalán mi jogon alkotsz te rólam véleményt? Remélem azzal is tisztában vagy egy becsületsértésnek számít, amit meg én teszek az nem, mert én ismerem a csajt és ő is engem, és ő is oltogatott és én is őt. Csak még én leszarom, addig ő felveszi..
2011. máj. 15. 00:06
 6/9 Girlnextdor ***** válasza:
felnott erett szemelyisegu emberek foleg ha kedvelik egymast nem oltogatjak egymast. Ezek szerint nem ismeritek egymast eleg jol, en is szoktam hulyesegbol szivatni a baratom es ez vica versa mukodik...de mi mar ismerjuk egymast mint a roszpenzt.Lehet egy randin nem epp az ilyen viselkedess a leg helyesebb
2011. máj. 15. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ismerjük egymást, fél éve. Igazából interneten szoktunk beszélgetni, mivel hétvégenként van ebben a városban ahol én. Tudja hogy ilyen vagyok, mellette ugyanúgy offolgattam nem egy nem két csajt a baráti körünkbe akik egy " De egy tetű vagy XY *válloncsapás*"-al elintézték jót nevettünk aztán ennyi.. de ő... hazament .. gondolom várta hogy majd utána megyek de mikor már 3x lökött el, hogy menj már! akkor nem volt sok kedvem utána menni. Most levélben is 20x mondta felejtsük el egymást, még is írja, hogy ezen röhögni nem lehet. Reagál rám ugyanúgy..
2011. máj. 15. 01:08
 8/9 Girlnextdor ***** válasza:
mert valamilyen szinten mas dolgokban lehet bejossz neki.Velem is ezt muvelte az exem es egy kozos baratunk...de hidd el nem kellemes mert egy ido utan olyan hulyenek erzi magat az ember lanya es az onbecsulesenek sem tesz jot. Ha neki kellene tanacsot adjak azt mondanak, hogy amig igy oltogatod es ha ez nem esik neki jol akkor kerulje a tarsasagod mert rosz hatassal leszel ra
2011. máj. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Poénkodni jó dolog ha mindkét fél benne van, de így is csak egy bizonyos pontig. Utána már nem poén, sőt.
2011. máj. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!