Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom megsértődött, amiért...

Barátom megsértődött, amiért így reagáltam. Hogyan engeszteljem ki? Vagy mi rosszat mondtam ezzel?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk együtt, együtt élünk már. Ő most lesz 29 a nyáron. Soha nem mondta meg konkrétan, hogy hány kapcsolata volt, és mennyi lánnyal feküdt le. Én nem erőltettem ezt a témát, azt hittem, hogy azért nem mondja meg, mert olyan sok van, és fél a reakciómtól. Soha nem akart erről beszélni, nem érdekelte az sem, én hány férfival voltam előtte. Aztán tegnap megkérdezte, én válaszoltam. Én is visszakérdeztem, és végre válaszolt is. Kiderült, hogy 26 éves koráig 7 kapcsolata volt, a leghosszabb fél évig tartott. És 5 lánnyal feküdt le. Azt hitte, hogy kiröhögöm és kevésnek fogom tartani ezt az ötöt. Én mondtam neki, hogy inkább ez a "leghosszabb fél év volt" lepett meg. Erre meg besértődött, hogy most biztos egy szerencsétlennek tartom, stb. Szerintetek mi rosszat mondtam ezzel? Mert én nem értem. Most azt sem tudom, hogy ezt az ötöt kevésnek vagy soknak kellett volna titulálnom ahhoz, hogy ne akadjon ki ezen is. Komolyan nem értem mi van, mint egy hisztis kisgyerek, úgy viselkedett, reggel meg egy szia-val elbúcsúzott, és ment is dolgozni, hozzám se szólt... Ez tényleg ennyire bántó lett volna?
2012. máj. 29. 12:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

ez engem is meglepett volna, a másik meg, hogy Ő tartja magát szerencsétlennek emiatt, nem?

Egyébként nem tudtam, hogy ez verseny és a minél több csajt megdugó pasas a nyerő. Nekem nem kellett volna olyan pasi, akivel már mindenki lefeküdt.

Mi is beszélgettünk ilyesmiről, de egyáltalán nem szűrtem le semmilyen következtetést, szerintem a párod csak felfújja a reagálásodat. Mondhatta volna könnyedén, hogy még akkor nem találkozott veled, azért nem tartottak tovább a kapcsolatai.

2012. máj. 29. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Én elmondta, hogy nekem előtte 1 komoly kapcsolatom volt, ami 3 évig tartott, aztán jöttek ilyen kapcsolatnak hitt valamik, és jött ő. Szóval előtte én 4 férfival feküdtem le, és én 22 vagyok. Soha nem volt egy éjszakás kalandom, minden férfi, akivel lefeküdtem, azzal jártam, és soha nem adtam magam oda az első pár randinál, szerettem, ha tepernek kicsit. :) Lehet ez a tudat zavarja, hogy én fiatalabb vagyok, és majdnem ugyan annyi férfival voltam együtt, mint ő ahány nővel. De könyörgöm, ő kérdezte meg. :D
2012. máj. 29. 13:02
 13/15 anonim ***** válasza:
Majd lenyugszik,csupán ő nem tudta hogy lereagálni a dolgokat,a reakciódat.
2012. máj. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
kevésnek ötöt???? nekem ez a maximum, amit még el tudnék fogadni... (párom 28).
2012. máj. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A 7.-eshez csatlakozom.

Bizonyára önbizalomhiánya van a szexuális vonzereje tekintetében, ami sokaknak van, nem olyan csuda dolog.:)

Egyébként szerintem is sok az 5, de elfogadható, az a legjobb, ha hasonló az előéletetek - legalábbis nekem az egyenrangúság fontos mindenben.

2012. jún. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!