Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem azt, hogy 3 év...

Miért érzem azt, hogy 3 év együttlét után sem ismerem teljesen a páromat? Másnál is felmerült már ez az érzés?

Figyelt kérdés
Jó a kapcsolatunk testi-lelki szempontból is, néha még is azt érzem, hogy mintha nem ismerném még teljesen. Ez normális?
2012. máj. 29. 12:11
 1/6 Zsizsik666 ***** válasza:
100%
Szerintem normális, én 2,5 év után sem ismerem és mindig tud meglepetést okozni, amitől legtöbbször falra mászok és új nekem. De néha én is tudok olyat produkálni, hogy meg vagyok magamtól lepődve. Attól is függ ez, mit hoztok ki egymásból. Ki kell ismerni,és legtöbbször az a baj, hogy jó a lelki kapcsolat, jól érzi magát az ember, de mégsincs normális kommunikáció! Mivel ő egy külön világ, lehet, néha mást gondolsz róla, és nem is olyan amilyen. Idővel, több év után ez változik.
2012. máj. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

hát azért egy ember sokkal bonyolultabb ennél, szerintem egy élet is kevés,

majd ücsörögtök 100 évesen egymás mellett és még akkor is

felkiáltasz hogy te ilyen is tudsz lenni???!!! :D:D:D:D

2012. máj. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó válaszolónál van a pont! Soha nem tudjuk kiismerni a másikat igazán!
2012. máj. 29. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Félelmetes...mintha én írtam volna ezt a kérdést, persze némi különbséggel.

Éppen ma fogalmazódott meg bennem az a rettenetes felismerés, hogy több mint 4 év után, lehet még sem tudom, ki az én kedvesem. Tudok róla sok dolgot, de több van, amit nem. Nagyon ritkán mesél mély dolgokat magáról, nem feltűnő a dolog, mivel én szószátyár vagyok, majdnem mindig én beszélek, de rengeteget kérdezgetek tőle, és sok terület van, aminek esetén óckodik válaszolni. Illetve tegnap beszélt telefonon egy rokonával, ideges lett, de nem mondta el mit beszéltek. Én már régóta meg sem kérdezem. Érdekes dolgok ezek.

2012. máj. 29. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

utolsó! én meg a válaszoddal vagyok így, mintha én írtam volna :)

mi is sokat beszélgetünk, mégis néha kikerüli a választ, nem mintha titkolózna, csak lehet még nem érzi úgy, hogy elmondja.

2012. máj. 29. 18:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Addig jó, amíg nem ismered teljesen. Mindig kell maradjon a személyiségnek egy teljesen privát szférája. Erről szól a sok mese: "11 szobát kinyithatsz, de a tizenkettediket nem szabad!" A mesében persze kinyitják, és mindig baj lesz belőle.
2012. máj. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!