Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy 26 éves férfi, egy...

Ha egy 26 éves férfi, egy alig 16 éves igen csak kislánnyal jár akkor, vannak benn pedofil hajlamok?

Figyelt kérdés
Bár azért ezt kiegészítve, ugyanez a srác már akkor is udvarolt a lánynak mikor a lány 14 éves volt, azaz Ő volt 24, ami szerintem nem normális, hisz egy normális felnőtt férfi, nem 14 éves kislánynak ad virágot és ajándékokat...! Nem szeretném, hogy megbűntessék, ezért feljelenteni nem szeretném, hisz a lány alá a szülei is adják a lovat... Mármint, szerintük ebbe semmi rossz nincs...!
2012. máj. 29. 13:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Milyen indokkal jelentenéd fel? Jót nevetnének rajtad a zsaruk.
2012. máj. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem olyan gyerekes 24 éves fiúk is vannak, hogy 14 évesnek udvarol. De vannak olyan felnőttes 14 évesek akik kinéznek 20-nak és a fellépésük is felnőttes. Szerintem nem pedofil. A fiúk lassan érnek.
2012. máj. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A különbség most még soknak tűnik, pár év múlva viszont az a 10 év már közel sem lesz annyira vészes. Persze ez csak az én véleményem, aki szintén 10 évvel idősebb párral rendelkezek...
2012. máj. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sincs ebbe semmi rossz. Több ilyen kérdés volt már, nagy korkülönbséggel, jó-e vagy rossz, a pár tudja megítélni. Ha a 26 éves férfi gyerekes még, és a lány érettebb koránál akkor még működhet is.

Az exemmel pont így jöttünk össze, ő 26, én 16. csak aztán én felnőttem, ő nem :) 6 évig voltunk együtt.

2012. máj. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy szinten vannak agyilag.
2012. máj. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

'Jót nevetnének rajtad a zsaruk.'


az biztos is:D Nem is akarnám, nincs nagy közöm hozzá.


Hát a 10 év nem tűnik úgy rossznak, ha 18 és 28, de azért most gondold el egy 24 éves férfinak valószínű más vágyai is vannak,mintsem egy nyolcadikos kistini lánnyal, aki még jócskán az életét éli, kézen fogva baktatni... Erre meg még nem felnőtt egy 14 éves lány.!

Tegyük hozzá a lány, még a mai napig most 16 évesen is, letagadhatna a korából egy olyan 1 vagy másfél évet, mert 15-nek hittem a születésnapján, de közben 16 volt.

2012. máj. 29. 13:58
 7/13 A kérdező kommentje:

Na az előző komment elég viccesen hangzik: )


Szóval arról írtam igazából, hogy a srác látszólag egy perverznek mondható, szexéhes fazon:D

Nem tudtam jobban megfogalmazni.!

2012. máj. 29. 14:00
 8/13 anonim ***** válasza:
Láttam cifrábbat is. Húgom barátnője 15 volt, mikor 29 éves pasija volt. De az anyját nem zavarta: "Járj akárkivel, tőlem egy 60 évessel is, ha szereted (=van elég pénze, hogy iPhonet vegyen neked meg mindenféle drága holmit).
2012. máj. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%

Sajnos a mai tini lányok zöme kikent kifent rib@nc, koruknál sokkal többnek néznek ki, és úgy is viselkednek.

Ne az Édes Annára gondoljatok, ha egy 16 éves lányra gondoltok.

2012. máj. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem is volt tizenévesen nálam jóval idősebb párom. Három év után azért szakítottam vele, mert bizonyos téren nagyon gyerekes volt. Amúgy egy jószívű, kedves ember, tíz év után is jóban vagyok vele, de ő az a tipikus örök gyerek. Lehet, hogy ez külső szemlélőnek nem így jön le, de vannak ilyen férfiak.
2012. máj. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!