Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy lehet valaki kereszt...

Úgy lehet valaki kereszt szülő hogy nincs megkeresztelkedve?

Figyelt kérdés
2012. máj. 29. 17:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
nem lehet
2012. máj. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
mivel a keresztszülő azt fogadja meg a keresztelésnél, hog a gyerek vallásos nevelésére ügyel, ez nehéz lenne olyannak aki még meg sincs keresztelve
2012. máj. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
az nagyon nagy gond mert már egy hónap se és keresztelő,a kereszt anya jelölt meg nincs megkeresztelkedve, mit lehet tenni?
2012. máj. 29. 17:08
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
Mondjuk megkeresztelkednie a leendő keresztszülőnek? El kell mennie ugyanúgy a paphoz, mint a kisbaba szüleinek és tőle tanácsot kérni. A pap majd elmondja mit kell tenni, szerintem itt nincsen semmiféle oktatás, mint mondjuk a jegyesoktatás. Üdv nekik a Keresztény Testvérek közt! :)
2012. máj. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt keresztesésre való felkészítése fér-egy év.

Válassz másik keresztszülőt

2012. máj. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
En keresztszülö vagyok, nem vagyok megkeresztelkedve, de asszem csak a reformatusoknal veszik ezt lazabban... Vagy csak mazlink volt a pappal, nem tudom.
2012. máj. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok megkeresztelkedve és van keresztszülőm.
2012. máj. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
ha nem vagy megkeresztelkedve akkor nincs keresztszülőd. Max valaki akire rámondod.
2012. máj. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
50%
Lényegtelen, hogy miképp az. A keresztszülőm és kész. Nagyon jó a kapcsolatom vele. Ahogyan a testvéreimnek is az övékkel. Kicsit olyan, mint a kitüntetett nagybácsi, nagynéni, akihez bármikor fordulhatsz. Nekem ezért nem számít, hogy meg vagyok egy keresztelve, vagy ő meg van e. Akkor is a keresztanyám.
2012. máj. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, de akkor hogy lett a keresztanyád? Mert az a keresztelésnél lesz. Akinek nincs keresztelője annak nincs keresztanyja. Ezzel az erővel akárkit hívhatsz így
2012. máj. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!