Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is az a világ...

Szerintetek is az a világ legundorítóbb dolga ha egy férfi/fiú megüt egy nőt/lányt?

Figyelt kérdés
Igaz fordított esetben sem szép dolog.
2012. máj. 29. 19:19
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
Eddig én ezen nem gondolkoztam,de láttam egy kérdést itt,hogy a 25 éves nőt a férje felpofozta az utcán,mert meg akarta csókolni. Na nekem ez kiverte a biztosítékot :D
2012. máj. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
sajnálom hogy ilyen történt veled... ugyan nem pontoz le senki :)
2012. máj. 29. 20:06
 23/33 A kérdező kommentje:
20:05 az durva
2012. máj. 29. 20:06
 24/33 anonim ***** válasza:
24%
nem hugi, az az undorító ahogy a p1csák kihasználják a helyzetelőnyüket.
2012. máj. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

Nem is legundorítóbb, hanem inkább sokkal jobban elítélendőbb az én szemembe, amikor

1. valaki a saját gyerekét veri meg(nem egy fenékcsapásra gondolok,hanem amikor már vér folyik, mert orrba veri),

2. valaki védtelen állatokat bánt, mert ettől érzi magát erősnek, ahhoz meg gyáva, hogy egy vele azonos súlycsoportúval tegye meg ugyanezt.

2012. máj. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
57%

A nők sokszor ezerszer undorítóbban viselkednek.

A lelki terror szerintem sokkal-sokkal rosszabb holmi pofonnál, mert védekezni sem tudsz ellene, tenni meg pláne nem.

És az is ocsmány, mikor a nő kiprovokálja a ffitől a pofont, v ő üti meg, mondván a pasek nem üt vissza. Na, az ilyen nőktől nem sajnálom azt a pofont, mer megérdemlik.

2012. máj. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

szerintem a lelki terror a legrosszabb, szívesebben éreznék fizikai fájdalmat mint hatalmas lelkit

azok a sebek sokkal veszélyesebbek amiket nem lehet látni

és itt most nem csak a belső vérzésre vagy daganatra gondolok de sokszor a lelki fájdalmak váltják ki a legtöbb fizikai betegséget

nekem már az is fáj ha egy állatot látok szenvedni, de az hogy valaki élvezi is ezt (nem értem még teljesen, hogyan lehetséges ez)

régebben nagyon érdekelt mások véleménye (most is egy kicsit, de már rájöttem hogy csak néhány ember véleménye érdekel)

sokszor volt, hogy mentem haza általánosból és a kisebbség tagjai mindig beszólogattak nekem ( hülye paraszt volt a legkedvesebb) és ez lelkileg annyira fájt, nem tudom miért(de sokszor legszívesebben kést szúrtam volna a saját kezembe, de még azt is megöltem volna aki ezt mondta rám)

nem vagyok rasszista! van 1-2 roma ismerősöm aki nagyon jó ember(sajnos csak 1-2 ilyet ismerek, pedig sokkal több romát ismerek ennél :S)

ezek a beszólogatások mindig az eszembe voltak, nem tudtam a tanulásra figyelni, sokszor éreztem gyűlöletet

sőt ha nem történt volna más az életemben akkor biztos hogy megkéseltem volna az egyiküket (és lett is volna rá jó okom)

de találkoztam pár rendes emberrel, akik változást indítottak el bennem

sajnos az egyik ilyen lány segítőm egy félév alatt veszítette el a szüleit, amit én szívesen vállalnék magamra csak hogy neki ne fájjon és a szüleivel legyen, de sajnos ilyen lehetőség nincs


a nőket tisztelem és nem ütnék meg egy ártatlan nőt, de egy olyat biztos h leütnék aki pl. késsel kezd el vagdalkozni az utcán (és nem érdekelne ha azt mondanák h milyen férfi az aki ilyesmit tesz egy beteg nővel)

ha logikailag az a helyes döntés akkor úgy cselekszem és vállalom a következményét

rengeteg lelki fájdalmon mentem át és az élet, a sors még ma is tud mutatni pár újdonságot

csak 22 éves vagyok, de sok rosszat átéltem már sok barátot veszítettem el, családtagot

szóval én nyugodtam kijelenthetem, hogy a lelki terror a legrosszabb

nem arról van szó, hogy egy fizikai kínzás nincs sehol ehhez képest mert az is felfoghatatlan nagy fájdalommal járhat( és mindig okoz kárt a lélekben is)

de egy lelki fájdalom biztosabban okoz halált

régebben érzékenyebb voltam a lelki dolgokra és volt, hogy ott volt a kezemben a kés és nagyon közel voltam az öngyilkossághoz

pedig így utólag vissza gondolva akkor még nem tudtam, hogy mi is az a fájdalom

persze azt is tudom, hogy mások ezerszer rosszabb dolgokon is keresztül mentek, mennek mint én


szóval szerintem nem az a legocsmányabb dolog amit tv-ben hangoztatnak, hogy védtelen nőt ütöttek meg, meg rasszizmus

hanem az amire az emberi természet képes lehet

2012. máj. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
A megcsalás még undorítóbb szerintem!
2012. máj. 30. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
Most akkor én vagyok ciki hogy imádok lelkileg és testileg is szenvedni?
2012. máj. 30. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:

Itt elfelejtünk egy konkrétumot! A nővel az a gond, hogy nagyságrendekkel gyengébb a férfinál, egy átlagos nő kizárt, hogy meg tudja magát védeni fizikailag egy férfival szemben. (nem a kivételekről beszélek)

Bárminemű fizikai bántalmazás ezért a férfi részéről az ő helyzeti, anatómiai előnyének a kihasználása, az azzal való visszaélés.

Ha egy nő csapkod egy férfit, csak úgy, poénból, akkor a férfi le is foghatja őt úgy, hogy ne sérüljön, de érezze az erőviszonyokat. Amellett, hogy lehet szavakkal is védekezni, nem értek azzal egyet, hogy bárkit is fizikai bántalmazással kellene megtorolni a bűneiért.


Az, hogy a világ legundorítóbb dolga, ez nagyon relatív. Ennél valóban vannak sokkal megvetendőbb dolgok is, ha mindenképpen hierarchiát karunk felállítani. De érdekes módon ezek az undorító dolgok mind arról szólnak, hogy az erősebb bántja a gyengébbet valamilyen formában.

2012. máj. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!