Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is az a világ...

Szerintetek is az a világ legundorítóbb dolga ha egy férfi/fiú megüt egy nőt/lányt?

Figyelt kérdés
Igaz fordított esetben sem szép dolog.
2012. máj. 29. 19:19
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
Igen.Elég undorító.Sőt!Gusztustalan!
2012. máj. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:

Engem megütött életem szerelme, nem is csak egy pofont kaptam, hanem ököllel vert állba úgy, hogy kiesett a fogamból a tömés, és belül szétharaptam a számat.

Igaz, én provokáltam ki. Veszekedtünk, és azt mondtam, hogy "akkor üss meg, úgyis csak ez hiányzik a repertoárodból".

De nem tudtam rá haragudni az eset után, sőt még most sem. Nagyon megbánta, "neki jobban fájt, mint nekem".

2012. jún. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
annak, aki azt írta, hogy mert biztos megérdemelte az, akit megütöttek. te még sose hallottál erőszakos emberekről? pl. a mostohaapámnak elég volt az, ha nem egyezett vele a véleményem (mondjuk egy De.), már ütött. meg kb. mindenért. gyereket (engem, lánygyereket), meg anyukámat is, mert kitalálta, hogy ha anyám kinézett főzés közben a konyhaablakon, akkor biztos a szeretőjét lesi. vagy ha megállt egy autó az utcában. ez megérdemelt, mi?
2012. jún. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!