Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » édesanya kiteheti e az utcára...

édesanya kiteheti e az utcára 16 éves gyerekét abban az esetben ha az terhes?

Figyelt kérdés
tudtommal 18 év alatti személyt a szülő semmilyen körülmények között nem tehet utcára. abban az esetben egyből lehet rendőrt hívni, gyámhatóság stb.. főleg, hogy elvileg azt sem lehet csak úgy kirakni a házból aki oda van bejelentve. ez akkoris fennál ha a kiskorú terhes, esetleg már van egy gyereke?
2012. máj. 29. 21:45
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
62%
nem teheti ki. Főleg mivel ha kiskorú a gyerek,akkor az ő gyerekének a nagyanyja a gyámja.tehát nem teheti ki.
2012. máj. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
Mi vaaaan? A második gyerekét akarja az anyja nyakára szülni a kiskorú???
2012. máj. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
13%
Főleg akkor nem, ha terhes.
2012. máj. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
utcára nem teheti, de kérheti az állami gondozásba vételét, ha ő nem tud megbirkózni a problémával
2012. máj. 29. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Jól írják, intézetbe ettől függetlenül beadhatja a lányát...
2012. máj. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
57%
bár tehetné az ilyent... én sem vagyok egy mintagyerek de azért az tulzás h 2 gyereket szülsz anyád nyakára meg még itt mereszted a valogadat a gép elött ahoz nagy vagy hogy teherbe ess akkor legyél ahoz is nagy hogy boldogulj anyád nélkül akkor nem volt szükséged rá mikor teherbe estél mi....
2012. máj. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%

A gyámügy maga emel ki a családból egy 2 gyermekes kiskorút.

Amúgy lehet azt mondani hogy nem rakhatja ki de ha erőszakkal kirakja annak megint az a vége

hogy a kiskorú babástul megy az intézetbe az anya meg börtönbe

az lányt 20-on akárhány évesen kiteszik az utcára a gyerekeinek normál körülményeket elég kis eséllyel tud teremteni így a babák maradnak árvaházban, a nagyi sitten az anya az utcán.

2012. máj. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
41%
Na várj, őt is meg fogják kérdezni, hogy hozzájárul-e ahhoz, hogy megtarthatja-e a gyerek a gyerekét. Erre ugyanis senki és semmi nem kötelezheti. Mármint arra, hogy akarata ellenére még egy embert eltartson.
2012. máj. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%

ma 22:12

Nekem nem úgy tűnik, mintha magáról írt volna a kérdező.

De a hátteret, előzményeket tudod? Ha nem, akkor miért támadsz?

(Precious A boldogság ára -> Láttad? Ha nem, akkor nézd meg...)

2012. máj. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

már megint ítélkeztek anélkül, hogy bármit is tudnátok. egyetlen kérdésből nem kell további következtetéseket levonni.

először is: nem én vagyok 16 és terhes sem.

másodszor: a kiskorú nem a második gyereket szüli.

harmadszor: az anyuka azért akarja kirakni az utcára a lányát, mert ha az megszüli a gyereket akkor az élettársa ott fogja hagyni és neki inkább a pasi kell, mint a saját lánya.

negyedszer: a születendő gyerek apukájával közösen el fogják tudni tartani a babát mivel mindketten dolgoznak és az apuka nagykorú.

egyébként az utolsó téved, mert nem kérdezik meg róla. senki nem kényszeríthet rá egy nőt (független attól, hogy kiskorú e vagy sem) arra, hogy elvetesse a gyereket

2012. máj. 29. 22:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!