Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A csaj akivel járok terhes,...

A csaj akivel járok terhes, és meg akarja tartani a gyereket. Mit csináljak? Hogyan fizessek gyerektartást? Még tanulok.

Figyelt kérdés
Idősebb barátnőm van,ő az első,vele vesztettem el a szüzességem is. 4 hónapja járunk,bár otthon nem tudják,mert ő idősebb nálam. Én 16 vagyok,17 leszek szeptemberbe.Ő 22 lesz februárban. Nekem azt mondta h nem kell gumit huznom,mert h ő gyógyszert szed. Most mit csináljak? Apám szíjjat hasít a hátamból :S Nagyon félek. Ide akar költözni a barátnőm,mert már nem sokéig maradhat az albérletében,a szülei meg az ország másik felében laknak. Segítsetek,hogyan mondjam el én ezt itthon? nem akarok még apa lenni,nem akarom h ide költözzön. Ha megtarjta tényleg a gyereket akkor én miből fizessek gyerektartást? Félek
2011. ápr. 16. 18:36
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
90%
beszéld meg vele. az nem igazi kapcsolat, és nem is vagy még eléggé felnőtt ha ezt nem tudod megbeszélni vele
2011. ápr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
100%

első hogy most ülj le anyáddal beszélni.. az apádat hagyjad,az anyák normlisabbak..


tényleg beszélj anyáddal4

2011. ápr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:
de nem merek,nagyon félek. és mit mondjak? meg hogyan? és a barátnőmnek ?
2011. ápr. 16. 18:45
 4/53 anonim ***** válasza:
64%
ezt beszéld meg vele,hogy hogy lehet terhes,amikor gyógyszert szedett állítólag.Mond meg,hogy te ezt nem akarod,még nem vagy kész az apaságra,a szüleiddel sem tudod megbeszélni.Az ő hibája és felelőssége,mivel te nem vagy még 18,ő meg már 22 lesz.Fizetni talán nyári diákmunkával tudnál,vagy amikor kapsz zsebpénzt,akkor azt nem másra költöd hanem erre:S
2011. ápr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
84%
*a barátnőddel beszéld meg
2011. ápr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
57%
Elkell vetetni a gyereket, ha Te nem akarod.az anyjával megkell beszélni.Nem szabad megszületnie szegénynek ha így állnak hozzá.
2011. ápr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
25%
Fenyegesd meg apádat hogy szólsz a gyámügyieknek. Utána kérdezd meg tud e segíteni a gyerektartásban.
2011. ápr. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
37%

Remélem tanultál a hibádból!


Mivel te is ott voltál, ezért evidens, hogy fel kell vállalnod a felelősséget, erről szól a fenőt élet!


Nincs mit tenned! Elmondod otthon is, úgy ahogy nekünk itt ezt leírtad. Megbeszéled a szülőkkel. És megbeszéled a lánnyal is. Ha meg akarja tartani a picit, akkor pedig támogatnod kell. Akinek van esze szexelni annak legyen elég gerince felvállalni a következményét! Nőlj fel!

Mást nem tudsz! Ha pedig cserben hagyod a lányt, azt később úgy is meg fogod bánni!


És nincs 100%-os biztonságú fogamzásgátló, így tabletta mellett is teherbe lehet esni!

2011. ápr. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 A kérdező kommentje:
akkor a szüleimnek kell fizetni a gyerektartást amig nincs elég pénzem?Ha adnak zsebpénzt azt ők adják. de amugy nem szoktak adni. Ezért nagyon ki fognak akadni.
2011. ápr. 16. 18:49
 10/53 anonim ***** válasza:
74%
A gyerekcsináláshoz nem kellet a gyámügy?!(Előző hozzászóló.)Meg kell beszélni otthon mindenképp!Ha úgy gondolod Édesanyád jobban fogadná akkor elöbb Vele!Majd ő adagolja Apádnak de sok jóra szerintem ne számíts!Gyerektartást nem tudsz fizetni hiszen még TE is gyerek vagy!Gondolom iskolába jársz még!Elöbb kellett volna gondolkodni!
2011. ápr. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!