Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok szót érteni anyámmal...

Nem tudok szót érteni anyámmal. Mit tehetünk?

Figyelt kérdés
Sajnos rá vagyunk (férjem,babánk, meg én) kényszerülve, hogy még ezévben itt lakjunk anyumnál, de egyszerűen kiborít. Semmibe veszi a véleményem, kidobálja/tönkreteszi a cuccainkat (mondván, hogy szerinte az már nem kellett, rossz vol-volt olyan hogy a nyírfacukrunkat dobtaki, mert neki nem ízlett). Külön veszek mindent, hogy ebbe se tudjon beleszólni, fizetjük a rezsit, takarítok (bár náha nem sok értelmét látom, mert cipővel járkál a lakásban) Ha szóvá teszem, vagy nekiáll ordítani, vagy megsértődik. Egy-egy ilyen alkalommal persze mondja, hogy:el lehet menni. aztán amikor mondom neki, hogy el is fogunk, akkor ezen is besértődik. Aztán jajong, hogy őt senki sem szereti.Pedig rám/ránk mindig számíthat(ott), de kezdi úgy kihúzni a gyufát, hogy már nem érdekel.
2012. máj. 30. 08:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát elhiszem,hogy kiborít,de muszáj kibírnotok,amig ott éltek.Bróbálj vele beszélni,bár szerintem nem lehet az ilyennel.

Nem sok hasznosat irtam most..

2012. máj. 30. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
mi is ugyanígy vagyunk azzal a különbséggel,nincs gyerekünk,de muszály az anyagiak miatt.Mindig szekálja a páromat,mindenbe beleköt,az még annyira nem zavar hogy engem ,de őt legalább hagyhatná.Semmit nem tesz olyat amiért szólnia kellene,de mondjuk miért úgy eszed a kaját,miért így miért úgy.Már az agyamra megy.
2012. máj. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!