Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Alkohol! Mért történt ez igy?

Kollar1000 kérdése:

Alkohol! Mért történt ez igy?

Figyelt kérdés
Sziasztok!! A párom a hétvégén csúnyán felöntött a garatra.Igy ilyen állapotban soha nem láttam.Pedig jó pár éve együtt vagyünk,,Most már józan,,de sajnos azóta,,mintha kiábrándultam volna belőle,csalodtam,és olyan undor félét érzek,Nem birom ha közeledik,kitérek előlle.stb...Nem tudom mért van ez.Nem kéne hogy igy legyen mert mindenkivel előfordúl,hogy be.....De akkor is valami megváltozott.És eszt nem tudom hova tenni.Fiúk,,férjek,,válaszaira is kiváncsi vagyok!!!Forditva mit tennétek??Ha a feleség rúg be úgy hogy gyakorlatilag nem túd magáról semmit.Köszi a válaszokat.De kérlek ne gúnyolodjatok.

#Úndor??
2012. máj. 30. 12:16
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
22%

A férjeket annyira nem viseli meg ez a dolog, mint Te gondolod, részükről ez nem akkora jelentőségű, mint a nőknek.


Én az első ilyen alkalommal otthagynám páromat, vagy legalábbis hosszú hetekig kéne tiporjon értem, hogy megbocsássak, a következőnél meg végleg elhagynám.


Én nem tűröm az alkoholt, illetve pontosabban azt nem ha valakiben nincs mértékletesség és a sárga földig issza magát.


A párom is mindig annyit iszik, hogy utána még lehet vele értelmesen kommunikálni. Ha em így lenne eddig már nem lennénk együtt.


22-L

2012. máj. 30. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:
Köszi,de mi együtt élünk,,(még)És van két gyerek.Nem elhagyni a szándékom,csak a fent leirt érzéssel nem tudok mit kezdeni.De azért köszi.
2012. máj. 30. 12:22
 3/34 anonim ***** válasza:
84%

Azt nem írtad, hogy hogyan reagáltál rá? Veszekedtél vele, vagy nem szóltál semmit? Illetve, hogy megbánta-e vagy sem?


Én voltam ilyen helyzetben. Úgy tettem, mintha nem vettem volna észre, hogy milyen állapotban volt. Ez a módszer nekem bejött. Mert annyira szégyellte magát, hogy azóta sem rúgott be. Ez 2 éve volt.


Azt, hogy az undort hogy lehet leküzdeni azt nem tudom, mert én nem éreztem ilyesmit akkor, ha többször előfordult volna akkor lehet, de így egyszeri esetnél nem.

2012. máj. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
96%

4. vagyok

első válaszolóra gondoltam :)

2012. máj. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, ennél nagyobb bajod sose legyen...

Komolyan nem értem a nőket, a minden a legnagyobb rendben van egy kapcsolatban akkor is kreálnak valami bajt maguknak amin nyávoghatnak.

Az első válaszoló meg egy házisárkány.

2012. máj. 30. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
Na azért. :-)
2012. máj. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem rendszeres, illetve részegen se csinál semmi nagyon gázosat (nem verekszik stb.), akkor alapvetően nincs ezzel gond, belefér.
2012. máj. 30. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
81%
Én nem értem milyen házisárkány nők vannak,mondom ezt nő létemre! Elhagyni a párod mert esetleg egyszer-kétszer berúgott?Vicc!
2012. máj. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Te magad írtad, hogy évek óta együtt vagytok és még soha nem fordult elő ilyen. Én sem értem, hogy miért kell ezen az egyszeri alkalmon így kiakadni, szerintem bőven belefér.
2012. máj. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
25%

"te előző fúúj. mekkora papucsaid lehettek eddig, és lesznek ezután is!:) hárpia :O"


Mert mindenki hárpia aki nem tűri a részegséget? Hát nem tudom...mert ugye mennyivel jobb annak a nőnek akinek a férje rendszeresen részegen megy haza? Dicséretes dolog lehet, hogy tűri. Nem tudom nektek milyen értékrendjeitek vannak, de inni és jól érezni lehet magad anélkül is, hogy seggrészeg lennél...Ez nem a hárpiaságról szól. Egyébként a párom is így gondolja férfi részére, és nem tudom, de a bartái köröm is hasonló felfogású, de hát kinek a pap, kinek a paplan, ti csak igyatok és nézzétek a részegen ocsmánykodó férjeteket, feleségeteket, az aztán dicséretes dolog...jesszus....



Kérdező! Ez esetben beszéld meg a férjeddel, hogy nem szeretnéd, ha megismétlődne. Ja és tégy úgy mintha nem történt volna semmi, amennyiben nem akarsz változást :-S

2012. máj. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!