Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek már van gyereke:...

Akinek már van gyereke: mennyi időt vagytok kettesben a férjeddel/feleségeddel?

Figyelt kérdés
Ki van ilyenkor a gyerekkel? Mennyi idős a gyerek?
2012. máj. 30. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Van 2éves fiam,és júliusban lesz a kis tesója.Mi nem nagyon vagyunk kettesben(1évben 1szer kb) ilyenkor a nagyi vigyáz a kicsire.
2012. máj. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Jubilee ***** válasza:
Nagyon-nagyon keveset. Nekem is pont két év van a gyermekeim között, a "nagy" júliusban lesz 4, a kicsi júliusban lesz 2. Néha talán egy-két órát tudunk kettesben lenni, de elég ritkán.
2012. máj. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
1. vagyok! Elég ha minden este kettesben lehetek a férjemmel,amikor a kicsi alszik.Jobb a semminél.
2012. máj. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Sinte soha!


16 hos kislány anyukája

2012. máj. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a fiam születése óta mindig van napi 1 órám magamra, egyedül, és 2 óra legalább kettesben, de az néha csak 2 naponta jön össze, ilyenkor anyukám van a gyerekkel, 15 hónapos a fiam.
2012. máj. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Soha:( Mert nincs aki vigyázzon a gyerekekre

3 van ha a nagyobbat el is viszik a rokonok akkor is itt a 2 kicsi:)

2012. máj. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem akkor, ha a volt párom elviszi a kislányomat láthatásra, tehát kéthetente van két napunk egymásra a férjemmel.
2012. máj. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
most h már nagyobbak-2 és 4- heti 1 nap. pénteken mennek a mamikhoz,ott alszanak,szombat a miénk,délután megyünk értük.
2012. máj. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!