Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondott a szüleinek az...

Mit mondott a szüleinek az akinek nem úgy sikerült az érettségije ahogy várták?

Figyelt kérdés
2012. máj. 30. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
MEgmondtam, hogy a töri kettes lett, mert sikerült egy olyan tételt húznom, amire sehogysem emlékeztem, és mivel ki volt osztva a tételek kidolgozása, és mert görény volt az a lány, s nem csinálta meg, így a sok munka mellett elfelejtettem azt az egy tételt, meg nem is arra görcsöltem rá, s így hogy semmit nem tudtam belőle, kettest kaptam a négyes írásbeli után. A válasz: Te érettségid, nem a miénk. :)
2012. máj. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
55%

Erre én is kíváncsi vagyok, mert én is most fogom kikapni az írásbeli érettségi eredményeit!

Amúgy ennyire félsz attól, hogy mit fognak szólni a szüleid? Hány éves vagy te? 10? Biztos vagyok benne, hogy ha megértőek a szüleid, akkor csak egy kis megszólást fogsz kapni! Amúgy nyugtasd meg őket azzal, hogy képes vagy magad elintézni a dolgokat és hogy nem lesznek mindig melletted, hogy segítsenek, vagy ebben az esetben megdorgáljanak, ha valamit rosszul csinálsz!

2012. máj. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

Hát én most érettségiztem és elmondtam otthon, hogy a bioszom nem valószínű, hogy 5-ös lesz, az írásbelim kb 60%, szóbelivel sem tudom már annyira felhúzni. Nem örült anyu, de azt mondta, hogy ha idén nem vesznek fel, jövőre megpróbálom. A magyar írásbelim viszont 91 lett, ezt tegnap tudtam meg, a törim 89, az emelt angolom meg 88, tehát ezeknek örültek otthon.

Én úgy voltam vele, hogy csak is magamnak teljesítek, ha elcseszem, magam előtt bukom el, nem a szülők előtt. Nem tanultam magam halálra, bioszból viszont kicsit jobban ráállhattam volna.

2012. máj. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindig hármas tanuló voltam, az érettségik is 50% körüliek lettek. Nem számítottak jobbra. Örültek, hogy nem húztak meg a matekon, mert attól féltem, sose tudtam matekból semmit.
2012. máj. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Tőlem négyes ötösöket vártak, erre lett egy kettesem meg hármasaim. Óriásit csalódtak bennem, és állandóan a szememre vetették, hogy elb*sztam az életemet, meg hogy óriásit csalódtak bennem, és hogy mehetek a szőlőbe kapálni mert ilyen érettségivel sehova nem vesznek fel. Életem legrosszabb nyara volt...


Most konkrétan itt ülök az albérletben, készülve az egyetemi vizsgáimra.


20/L

2012. máj. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
"Hát, a matek 2-es lett, de lesz*rom. Legalább megvan."
2012. máj. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért csak 54%-os a válaszom???
2012. máj. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondták az írásbeli első reggelén, hogy mindegy hányas, nem kérdezi meg senki, csak görbüljön :)

Az írásbelijeim görbültek és a kereskedelmi írásbelim valószínűleg nagyon jól sikerült, ami a legfontosabb a továbbtanulásban :)

2012. máj. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
nekem azt mondták,csak görbüljön. Görbült is :D a matek 2es lett, a többi 3-4-5. Hova jutottam vele? Jogi egyetemre :):):):)
2012. máj. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azt hogy az idén nem osztanak rendes érettségit, mert az év közbeni jegyek elkeveredtek egymással. Így minden osztályzatnak az iskolai átlagát vették, és azt osztották el a tanulók létszámával, meg a pedellussal. A felelőst természetesen már keresik, de az biztos, hogy nem én vagyok.
2012. jún. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!