Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Könnyen veszi a kapcsolatunkat...

Könnyen veszi a kapcsolatunkat? Észhez tér?

Figyelt kérdés
Itt a jó idő és mintha ki cserélték volna a párom.Nagyszájú lett,sokat jár haverokkal szórakozni.Ezek mind nem zavartak eddig.De néha át csap ilyen undok nagyképű dögbe,ezekért nem is szóltam mert mindig laza kapcsolatunk volt!DE!Azon gondolkodtam hogy meg fogom neki mondani kerek perec hogy hagyjuk egy pár napra egymást békén,gondolja át hogy neki mire van szüksége és én is átgondolom.Szerintetek van esély rá hogy észhez tér? És átgondolja?Nem fiatal már.
2012. máj. 31. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt egyszer egy ilyen laza kapcsolatom egy szintén idősebb férfival. Ő is élvezte a szabadságot a jövés-menést amibe én sose korlátoztam. Néha azonban bedobtam az unalmast és eltűntem 2-3 napra, de volt hogy hetekre is mert besokalltam hogy a jó időben minden fontosabb volt. Előbukkant egy idő után mindig, de így ment ez az egész 2 évig, és semmi értelme nem volt. Szerintem mérlegeld azt is hogy megéri e neked vele vesztegetni az időd. Észhez szerintem nem térnek, max csak ideig óráig.
2012. máj. 31. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát mivel "laza" a kapcsolatotok, így igen, könnyen veszi. Mivel egy idő után olyan, mint ha nem is lennél neki. Ezért ez a viselkedés. Próbáljatok változtatni. Vagy inkább lépjetek tovább.
2012. máj. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Laza kapcsolatot úgy értem hogy sosem szóltam bele mit csinál.De azt hiszem hogy sokat le nyeltem és azért kezdek be sokallni.És eljött a változtatás ideje.Vagy komolyan vesszük egymást vagy lépjünk tényleg tovább.Ezért gondoltam fel dobom neki a labdát.
2012. máj. 31. 09:09
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha szereted őt annyira, hogy kicsit "harcolj" a kapcsolatotokért, akkor én azt tenném a helyedben, hogy ugyanúgy eljárnék a barátnőkkel , ugyanúgy jönnék-mennék, "bulizgatnék" !

Kiváncsi lennék mit szól hozzá.. ha ez se jön össze, ültesd le és mondd el neki, amit érzel és azt, hogy azt gondolod élitek a különálló életeteket egymás oldalán, együtt , de még is külön és , hogy arra kéred, mentsétek meg a kapcsolatot!

Ha ez se jön be, akkor ő nem a te embered!

Sok sikert és kitartást kívánok neked!

2012. máj. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!