Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes e kapcsolatunkat...

Érdemes e kapcsolatunkat megtartani (ami kettőnk között harmonikus volt), vagy inkább felejtsük el egymást?

Figyelt kérdés

Párommal külön költöztünk, mert kamasz gyermekeink miatt (nem közösek) nem tudtunk közös nevezőre jutni.

Sajnos teljesen más szokásaink voltak, és különböző vérmérsékletű gyermekeink, akiknek 2 év sem volt elég az összeszokáshoz.


2012. márc. 1. 11:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek a gyerekeitek? lehet, hogy ez volt a céljuk, nem?
2012. márc. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
elsőnél a pont! Én inkább őket raktam volna be kollégiumba, ott megtanulták volna milyen másokhoz alkalmazkodni. Neked nem rossz a párod nélkül? mert ha nem akkor érthető, h ezt az utat választottátok...
2012. márc. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

A gyerekek 15-17 évesektől(4-en vannak), akik közül az egyik kollégista.

Sajnos azt tudom, hogy a párom lányai csak engem akartak "megtartani", ezért gonoszkodtak is gyermekeimmel. A páromra is hatással volt a hisztijük(hisz az apjuk, szereti őket), ezért rettenetesen szenvedett már a sok panasztól és hibáztatta gyermekeimet.

2012. márc. 1. 12:19
 4/7 A kérdező kommentje:
Rettenetesen szenvedünk egymás hiányától, gyermekeink is tapasztalják komorságunkat, nem tudjuk leplezni, de a párom ánya azt mondta, hogy ő így nyugodtabb.
2012. márc. 1. 12:21
 5/7 anonim ***** válasza:
akkor gondolom a kollégista gyerkőc "nem sok vizet kavar", hisz csak hétvégente van otthon, és ha jól értem ennek a kislánynak a testvére akar a legkevésbé alkalmazkodni? Mondjuk "szegényke" mellett nincs ott a tesója aki megvédhetné, a másikakkal szemben. De! szerintem mégis őt kéne rávenni, h engedjen a 21ből!! Mekkora házban laktatok? Én biztos nem adnám fel a boldogságom....
2012. márc. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az én fiam és a kollégista lányom van egy szobában, párom lánya (minden kényelmi dologgal, amit előző otthonából hozott) egy külön szobában, ahol néha nővére is vele van (ő külön él) és mi voltunk ketten egy harmadik szobában. Kertes ház, párom szülei a közelben laknak, ahova gyakran megy gyermeke.

Sajna gyermekeimre lett aggasztva az, hogy nem alkalmazkodóak, lusták így a fiam már észre se vette, hogy jót is csinál. Tény, hogy előző életünkben mindent megcsináltam helyettük és kissé hiperaktívak-figyelemzavarosak(amiről korházi papírjuk is van :( )

2012. márc. 1. 12:38
 7/7 A kérdező kommentje:
Most a párom keresi a közös élet lehetőségeit, máshol, távolabb a szüleitől, de nem tudom, hogy gyermekeim felé tudna e hasonló szeretettel lenni, mint összeköltözésünkkor. És az sem biztos, hogy gyermekeim boldogan jönnének e velem....
2012. márc. 1. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!