Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Könnyen barátkozol? Sok...

Könnyen barátkozol? Sok barátod van?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 1. 15:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Régen sok barátom volt, de már egy ideje nem barátkozom könnyen, szinte az összes barátom olyan 15-16 éves korom óta van meg. Meg néhány csaj az egyetemről, de nem mondanám őket legjobb barátnőnek, csak jóban vagyunk.

Mostmár nincs sok barátom, 5-6 lányt mondhatok igazán annak. Meg a párom a legjobb barátom.

2012. ápr. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szintén egyes
2012. ápr. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

aki számomra szimpatikus és úgy érzem én is neki, annak az első perctől nyitott vagyok. azt nem mondanám,hogy sok barátom van, nekem ez a szó mélyebb tartalmú, csak azokra az emberekre "érvényes" akik annyira ismernek, hogy egy nézésemből tudják mire gondolok. jelenleg ezeknek az embereknek a száma 2+ a párom :P

szeretek beszélgetni, szóval azzal sosem volt gondom, hogy ismerkedjek :D

2012. ápr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
2 barátnőm van aki mindent tud rólam. Nagyon sok haverom van, de őket még nem hívnám barátnak.
2012. ápr. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sok barátom van, akik inkább havarok, egyetemről, suliból. Igazi barátnőm 2-3 van.
2012. ápr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

könnyen teremtek kapcsolatot, van sok ismerősöm, haverom.

de igazán közel magamhoz csak 2 embert engedek.

nem szeretek nagy szavakkal dobálózni, akit igazán a barátomnak tartok, azt inkább a tetteimmel mutatom, nem a szavakkal.

nagyon megválogatom, hogy kivel állok szóba komolyabban.

2012. ápr. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!