Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A nagyszülőket nem érdeklik...

A nagyszülőket nem érdeklik az unoka. Normális az, hogy hétvégén 2 órát látják?

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 11:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Normális, vagy nem normális, ilyen nagyszülőt fogtál ki.
2012. jún. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Miért ne lenne normális? Attól, hogy nem lógnak folyton a nyakatokon, még imádhatják az unokájukat. Nem ők a szülők, max segíthetnek.
2012. jún. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

A mi két kicsinkre mégennyire sem kíváncsiak egyik részről sem. Após+új nője nem látta még a kislányunkat, aki 15 hós. A 3,5 éves fiamat pedig 1 évesen utoljára. Akkor nem hívták a páromékat többet.


Anyu 2 havonta fél órára jön.


Mindketten 15 percre laknak.

van ilyen. Ez van.

2012. jún. 1. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
höhö. Mi is kb. ezt csináljuk, hogy visszük a gyerekeket vasárnap ebéd után pár órára, akkor látják és kész. Apám meg évi szinten kb. 3* látja őket fél napra. Anyám havonta 1 napra jön hozzánk. Ennyi.
2012. jún. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Eddigi tapasztalatomban ennek kétféle oka volt: az egyik, a nagyszülők még nem akartak unokát, úgy gondolták, szeretnének egy kicsit önmaguk lenni, hiszen eddig a gyerekükkel voltak elfoglalva. A másik, hogy fáradtak, egy kis csendet, nyugit akarnak maguk körül. Én imádom mind a hét unokámat, de hidd el, néha nagyon fárasztóak tudnak lenni. Nagyon örülök, amikor jönnek (néha suli és ovi után 4 is itt van nálunk, amíg a szülők haza nem jönnek), de van amikor a hazamenetelük után kifejezetten jól esik egy kis "öreges" csend. Attól, hogy hetenként csak 2 órát látják őket, még szerethetik, érdeklődhetnek irántuk. És azt se felejtsd el, hogy vannak nagyszülők, akik több száz kilométerre élnek unokáiktól és még ennél is ritkábban látják őket.
2012. jún. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
60%

Én már nem tudom.


Én szüleim fél év alatt háromszor látták,mert ők nem jönnek,mi kocsi nélkül csak ritkán tudunk menni(40 km),pedig nekik ott a kocsi,járnak is erre,de be se néznének.

Párom szülei teljesen ellentétek,párom mamája jön minden nap,kaját hoz,takaritgat,mióta tápszerezünk,azóta vigyáz a kicsire mig elmegyek ide-oda,mindezt nem tolakodóan,mindig megkérdezi,nem zavar-e,csinálhat-e ezt azt,igazi szupernagyi.


Átlag nagyszülő heti egyszer pár órát látja az unokát sztem

2012. jún. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nem normális de vannak ilyen emberek.


Anyósom eddig 3* látta az unokáját, apósom 1*, a kicsi 3 éves. Mindig sopánkodnak, hogy jajj, hogy hiányzik nekik, de nem jönnek gyakrabban, minket meg nem hívnak, illetve kitalálnak valamit, hogy miért ne menjünk. Egyszer akartuk meglepni őket, akkor közölték, hogy fáradtak, most nem jó, menjünk el, a kicsit meg sem nézték, pedig ott volt a kocsiban...

Anyukámékkal minden nap találkozunk, ők azt mondták, bele is halnának, ha nem láthatnák, mert annyira szeretik. A mi családunkban ez a természetes, a pároméknál meg az. Én már nem rágódok ezen. Ők veszítenek azzal, ha nem látják felcseperedni a kicsit.

2012. jún. 1. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Sajnalom...En nagyon jol elvagyok csak szokatlannak tartom.. Hozzateszem a gyerekem soha nem biznam masra meg ilyen kis korba szoval en megcsak nem is azert akarom,hogy jojjenek csak rovid az elet kesobb majd banni fogjuk miert nem hasznaltak ki olyan dolgokkal amik boldogga tesznek..ANyum meg sokszor beteg nem akarok veszjoslo lenne de felek,hogy baja lesz es nem lat mindket olyan sokat mint kene orvoshoz meg hiaba szidjuk meg mondjuk ,hogy menjnen nem megy...
2012. jún. 1. 11:36
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem heti 2 óra nem kevés. Én az anyai nagyszülőket kéthetente láttam, ha mentünk hozzájuk pár órácskára, fél órányira laknak. Gyakrabban nem tudott menni a család.

Az apai nagyszüleim 2 km-re laktak, oda sem jutottunk el, max heti 1x.

2012. jún. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem normális és nem jelenti azt hogy nem érdekli az unoka.

Anyukám mindennap látja a lányom,anyósomék hetente 1szer.Mindenkinek mások az igényei és ezt el kel fogadni.

2012. jún. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!