Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez inkább családon belüli...

Ez inkább családon belüli dolog lenne. Anyummal van valami és nem igazán tudom mit csináljak kérem valaki segítsen, szerintetek komoly? (lent)

Figyelt kérdés
Az lenne a gondom, hogy anyummal történt egy kis gond...én 16 éves fiú vagyok és apummal anyummal élek...úgy kezdődött, hogy talán így megtudta, hogy ilyen gyakori kérdések meg fórumokon lehet idegenben írni másoknak először néha néha elkérte gépem picit,aztán egyre többször egyre idegesebb is lett, ha valami történt... abba hagyott dolgokat, mint olvasás,futás stb...és közben a nagymamám is meghalt ami nagyon rosszul esett neki, aztán hírtelen így munkahely meg minden stresszelte aztán én osztályommal elmentem kirándulni 2 napra, nos ez a két nap alatt ő bekerült a kórházba, azért mert hangokat is hallott már.Az orvos szerint idegelgyengülése vagy kimerültsége volt ne mtudom pontosan, bent volt 3 hétig kórházban de teljesen normális volt kcisit fura de normális, de most amikor már hazajött ilyen hülye dolgai voltak, mint megint csak a gépem előtt ült és egy filmet nézett, ami csak azért volt fura mert az a film nekünk megvan és simán nézhette volna a nagy tvnken és ezért bevitetett egy egész ülőgarnitúrát a szobámba mert ő itt és így szeretne ülni...úgy gondoltam jólvan...majd idővel vissza áll, gondoltam leülök egy picit erre elkezdett kiabálni, hogy hogy merészelek leülni az ő helyére és megne csináljam mégegyszer, hát úgy mond megijedtem, az egészen mert olyan lényegtelen volt ez...kérem valaki valamit hogy tényleg csak idő kellene neki vagy már semmi nem lesz úgy mint régen?

2012. jún. 1. 12:04
 1/6 anonim ***** válasza:

És apukád hol van ebben a helyzetben? Ő nem veszi észre, hogy valami gond van?

Mindenképpen beszélj vele, hiszen ő a felnőtt, neki kellene ebben a helyzetben lépnie.

Ha pedig apukáddal nem tudsz dűlőre jutni, akkor keress valaki más megbízható felnőttet, akitől segítséget kérhetsz. Rokon vagy nagyszülő, vagy ha van a suliban ifjúságsegítő, akkor hozzá is fordulhatsz.


De legelőször is apukáddal kellene beszélni. Ez a legfontosabb.

2012. jún. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

De hát, ő ijedt meg a legjobban mikor ez így előállt anyumnál...csak keveset van itthon munkahelye miatt.Beszéltem már erről vele és ő azt javasolta, ne igen foglalkozzak úgy vele, mert majd rendbejön lassan addig meg gyógyuljon úgy ahogy előírták neki...én ebbe belenyugodtam, csak hát azért nagyon nehéz ezt így figyelmen kívül hagyni.

Olyasféle nem igen van, nagyszülőm 1 van rokon meg nem állunk velük olyan kapcsolatba, de természetesen ők is nagyon aggódtak érte és nagyon segítőkészek de nem igen beszélünk velük úgy...

2012. jún. 1. 15:14
 3/6 anonim ***** válasza:
A kórházi orvosától is érdeklődhetnél, hogy mi a leghelyesebb viselkedés a hozzátartozók részéről, meg mik a visszaesés jelei, és mi az ami az ő állapotában elfogadható. Biztosan kapott gyógyszereket és ilyenkor előfordul, hogy azt se rendesen szedi, meg a hatásuk kialakulásához is kb 2 hónap kell. (a dokihoz szerintem apukáddal menj, mert még nem vagy 18 és amúgy is ő a legközelebbi hozzátartozó.
2012. jún. 1. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen válaszod megpróbálom akkor ezt, mert úgy aggódom érte nagyon és ilyenkor nem igen tudom mi a jó
2012. jún. 3. 14:12
 5/6 anonim ***** válasza:
mi lett Anyuddal?
2012. jún. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát leírtam, idegelgyengülés és kórházba került... De már sokkal jobban van és kezd vissza állni teljesen. Kezdenek hatni a gyógyszerek úgyhogy nincs már sok gond szerencsére, tényleg csak idő kellett neki.
2012. jún. 24. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!