Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam apámnak, hogy a...

Elmondjam apámnak, hogy a mostohaanyám lehet, hogy csalja?

Figyelt kérdés
Nem vagyok benne ezer százalékig biztos, de nagyon sok jel mutat arra. Sokszor van olyan, hogy apámnak azt mondja, itthon marad, közben meg mikor én itthon vagyok, elmegy gyorsan valahova és órák múlva jön meg. Állandóan kimegy telefonálni, de úgy, hogy ne hallja senki, és ha mégis a közelben vagyok, akkor ilyen ideges fejjel arrébb megy vagy leteszi. Egy cégnél dolgozik aligazgatóként és mikor múltkor bementem elvinni neki egy mappát, amit apám küldött, bent volt egy pasi az irodában, nagyban beszélgettek és tiszta idegbeteg lett, mikor bementem, a pasi meg rögtön lelépett ilyen zavartan. Csomó fura dolgot csinál és egyre inkább azt érzem, hogy valamit titkol. Egyébként jó kapcsolatban vagyunk, de nem tudom, hogy említsem-e apámnak.
2012. jún. 1. 14:00
 1/10 anonim válasza:
100%
Mond meg! De csak ha biztos vagy benne.
2012. jún. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Ha semmi konkrétat nem láttál,jobb ha nem szólsz semmit,mert ha kiderül hogy mégse úgy van ahogy gondolod,akkor megnézheted magad:)
2012. jún. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%
Csak feldúlod az életüket, vihar lesz otthon és lehet nem is igaz.
2012. jún. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
Semmi közöd hozzá. Majd ha apádnak is feltűnik valami, majd ő rákérdez. Ne kavard a sz@rt.Főleg, ha csak feltételezéseid vannak, semmi konkrétummal nem tudsz előállni.
2012. jún. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy te képzelsz bele túl sokat, mert eldöntötted, hogy csalja és már mindent gyanús jelnek veszel, közben lehet a puszta véletlen. Én biztos csak akkor szólnék, ha egyértelmű jel lenne, vagy lebukna, de ha tévedsz és benézted az egészet, nagyon megromolhat közöttetek a kapcsolat és a bizalomnak is annyi lesz.
2012. jún. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem se mondj semmit amig nem vagy benne 100% biztos..meg szerintem apudkad sem mai gyerek es ha baj van majd rajon magatol...mindenesetre remelem nem igy van...
2012. jún. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2012. jún. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
19 és fiú
2012. jún. 1. 22:21
 9/10 anonim ***** válasza:

Elég nagy vagy már ahhoz hogy felkérdezd a mostohaanyud mi is a helyzet.

Mond meg neki van egy ilyen félelmed, apukádat szereted, őt is és nem akarod hogy ez a helyzet változzon. Még ha nem is lesz veled teljesen öszinte arra jó lesz hogy rájöjjön ha te észrevetted a jeleket akkor más is észre fogja. Még az is kiderülhet hogy szó sincs ilyesmiről.

Viszont ha ez a beszélgetés nem ébreszt benne félelmet, nem visszakozik és tovább müveli a dolgot mert nem érdekli milyen eredménnyel jár akkor a helyedben beszélnék apámmal erröl.

2012. jún. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Andráska Béla válasza:
100%

NE TEDD!!!!!

Te beárulod a mostohaanyádat apáddal összevesznek , majd kibékülnek. És te leszel a rossz!

Hidd el nekem elég ilyet láttam már. Ha teheted intézd úgy , hogy ne tőled tudja meg. . Jöjjön rá magától vagy mástól. De csak ha biztos. A vádaskodás is ellenszenvet gerjeszt. És hosszú ideig tüske marad. :)

Üdv!

2017. nov. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!