Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Párom ma egész...

Mit tegyek? Párom ma egész nap sz*rik rám. Még azt se kérdezte meg reggel óta hogy nincs-e valami bajom. De ha segitség kell neki akkor hozzám szol. Lassan meg lesz a baba és ezt csinálja.

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 17:50
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
76%

Már nem azért, de lehet neki van rossz napja.

Ha ugyanezt hetek, vagy hónapok óta csinálná, akkor sz@r lenne. De ahogy írtad:ma. Hagyd békén, vagy beszélj vele, de ne akadj már ki

2012. jún. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
85%
Mindenki!a kérdező egy hormonoktól szétfeszülő kismama.Túl érzékeny rosszul esik neki a mellőzés.Ne essetek már neki.Nektek is igazatok lehet abban hogy a férjének vmi baja van,izgul stb.De azért ilyeneket írni hogy minek nektek gyerek,meg hogy sz@r csávót választott.......Kérdező!ülj az ölébe és mond el hogy egy kis kényeztetésre vágysz!
2012. jún. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
32%
Ja, akaszkodj rá. Ha xar napja van, tuti örülni fog ha még te is rátapadsz.
2012. jún. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
61%
A Kérdező a kismama, neki vannak testi/lelki problémái, nem a pasinak. Az a minimum, hogy nem vagyok bunkó a kedvesemmel, aki a közös gyerekünket várja.
2012. jún. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
82%

Ha már babát vártok, akkor gondolom elég jól ismered már őt (kivéve ha 17 éves vagy) nem tegnap jöttetek össze.

Amúgy nem gondolkoztál még azon, hogy a párodnak van valami problémája? Talán megkérdezhetnéd, hogy mi a baja, tudsz e segíteni neki.

Nő vagyok, de attól függetlenül olyan sok nő társam van akik elvárják, hogy körbe udvarolja a párja, de ő nem tesz semmit érte.

Aztán csodálkoznak ha probléma van a kapcsolatával.

2012. jún. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Ja és ha van valami baja azt nem velem kéne megbeszélnie. Na mindegy
2012. jún. 2. 02:54
 17/27 anonim ***** válasza:
83%

Veled kéne megbeszélnie. Ha érdekel,kérdezd meg, ha szeretnéd,hogy újra beszéljetek,nyiss felé óvatosan. Neki van valami problémája nem neked; te babát vársz,ő gondterhes. Már miért kéne rosszabb napjain is téged körbe ugrálnia??

Nem nagyon működik nálatok a kommunikáció...

2012. jún. 2. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Annyi, hogy ha ő akar valamit, te se foglalkozz vele!
2012. jún. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:
Nem az hogy körbe ugráljon. Néha velem is foglalkozhatna ne csak a laptoppal meg az apjával, mert akkor minek vagyok itt? Ennyi erövel otthol is tudnák lenni a családommal.
2012. jún. 2. 12:53
 20/27 anonim ***** válasza:
84%

Itt szerintem az a probléma, hogy nem veszed észre, hogy neki problémája van. Szerintem őt már az is zavarja, hogy te meg sem kérdezed tőle, hogy mi a baja.

Másrészt viszont, legtöbb férfi nem szeret panaszkodni.

És már bocs, had legyen neki is ilyen napja.

Nálad az a probléma, hogy elvárod veled törődjön a nap 24 órájában. Attól, hogy terhes vagy, neki még kell egy kis kikapcsolódás.

Én is voltam már várandós, a férjemre attól nem morogtam rá.

13 órás műszak után kellett neki is a kikapcsolódás, ami nála a számítógépes játékot jelenti. Ettől függetlenül foglalkozott és a mai napig foglalkozik velem, csak tudni kell elfogadni, hogy a férfiaknak is vannak nehezebb napjai, és ők a terhességet nem úgy élik át mint mi nők!

2012. jún. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!