Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Párom ma egész...

Mit tegyek? Párom ma egész nap sz*rik rám. Még azt se kérdezte meg reggel óta hogy nincs-e valami bajom. De ha segitség kell neki akkor hozzám szol. Lassan meg lesz a baba és ezt csinálja.

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 17:50
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
De akkor se legyek jó ha valami kell neki
2012. jún. 2. 14:48
 22/27 anonim ***** válasza:

Látod, ha szüksége van a segítségére akkor te sz*rsz rá, ha neked kellene, de pont nem segít vagy akármi akkor meg elgondolásom szerint csapod a hisztit.

De végül is akárki akármit ír, a fő szempont, hogy csak azok véleménye a mérvadó aki neked ad igazat. Csak a saját véleményedet akarod vissza hallani!!!

2012. jún. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Ha a pontozásra gondolsz? Én nem szoktam pontozni. Amugy én miért segitenék neki hogy ö nem foglalkozik velem? Amugy meg segitek neki ha megkér mert nem vagyok olyan mint ö. Ja ha akarod pontozok
2012. jún. 2. 19:05
 24/27 anonim ***** válasza:
70%

Tudod, hogy valami miatt most befelé fordult de ahelyett, hogy megkérdeznéd inkább itt hisztizel, hogy akkor márpediglen te sem szólsz hozzá.. Ezaz!! Szülj egy ilyen kapcsolatba csak gyereket!! Átkozottul jó páros vagytok-.-

Leszarod a másik problémáit és meg sem próbálod kideríteni, hogy mi nyomja a szívét. Nem!! Inkább azon nyafogsz, hogy nem kérdezte meg, hogy vagy?! Ha neked valami bajod van, úgyis tudatod vele- a pasik másmilyenek.

Nem leszel értékesebb vagy több a párodnál mert terhes vagy.

2012. jún. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászolo kedvéért pontoztam mindenkit (zöld kéz ment mindenkinek). Amugy az egyik hozzászolonak miért csak 29%-a van?
2012. jún. 2. 19:12
 26/27 A kérdező kommentje:
Bocs a 22es kedvéért
2012. jún. 2. 19:14
 27/27 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Bocs, de teszek magasról a százalékokra, nem azért írogatok ide!

2012. jún. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!