Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen? Reggel 5-től...

Miért ilyen? Reggel 5-től csináltuk a kertet felkellet ásni az egész kertet, utána gereblyézni, és füvesíteni ( jó nagy kert van)

Figyelt kérdés
+ még az állatokat kellett etetni stb.. 3-an voltunk És anyu nem csinált semmi, mindig kihúzza magát a munka alól,Pedig nincs semmi baja... Hogy mondjam neki változtasson a dolgokon? Köszönöm a válaszokat 20L
2010. okt. 2. 13:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Reggel 5-től hogyan tudtátok a kertet csinálni ? Hatkor alig világosodik . Nem biztos , hogy anyud kihúzta magát a munka alól , nem lehet hogy ő addig mást csinált ( reggelit , ebédet akármit ?) Amúgy nem igazán tudsz neki szólni , ha ilyennel áll elő egy gyerek ( mégha 20 éves is ) akkor az sértő .
2010. okt. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem csinált semmit, reggelit is boltból kellett hozzam, ebéd meg van a tegnapi... Hát lámpával láttunk..
2010. okt. 2. 13:58
 3/7 A kérdező kommentje:
De nem csak nekem van elegem ebbl, otthon is én kell takarítsak stb.. most állhatok neki.
2010. okt. 2. 13:58
 4/7 anonim ***** válasza:
53%
hát én a helyedben nem csinálnék semmit
2010. okt. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Attól valaki mért paraszt mert ássa a kertet?

Te vagy a paraszt öregem hogy te akarod meg magyarázni,tudod a mai világba is sokan többre becsülik azokat az embereket akik kertet ásnak,nem plázázgatnak..

És tisztelem az olyan embereket akik olyanok mint a kérdező

2010. okt. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Semmit mert akármit szól az ember akkor megy a sértődés meg a mártílkodás. Az én tesóm viszont még ennyit se tesz. Minden áldott nap gépezik. Megmondtam, hogy másnaponként váltsuk egymást a gépnél, ő már éjfélkor itt várakozik a gépnél, hogy kitúrjon. (én nem maradok itt addig, kb 2-3óra amit a gépnél vagyok) Nyomja éjjel nappal, megsértődik ha elmegy 10órát dolgozni s én KIMERÉSZELEM addig kapcsolni a programját.

Ehez jön a teljes katatón állapot, nem látja a mosogatnivaló, szemetet magaelött, hogy néha ő is pucolhatná a fürdőt s wc-t. Gyűlöli a vegyszert ezért a tányér mosás nála öblögetés s a kosz ott marad, a felmosás vízezés "megcsináltam, leszarom, hogy jó-e" felkiáltással. Ehez jön a pófátlanság újjabb mélysége miszerint én neki leprás vagyok, kölön műanyag tányérből s evőeszközökkel étkezik műkajákat. (megjegyzem a tányérjait is én mosom). Ugyhogy vegyszermániás fertőző leprás vagyok aki utánna takarít mert felőle hetekig ott lehet egy papírzsebi vagy üres wcpapírguriga...:(

szerintem domesztosba fogom egyszer fújtani...najó csak jó volt végre kiírni magamból.

én 21L ő 26L

2010. okt. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, at kifelejtettem, hogy neki a közös gépen kívűl van egy saját laptopja is amit akkor használ 24órán át mikor enyém a közös gép.
2010. okt. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!