Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni a vágyakkal?

Mit lehet tenni a vágyakkal?

Figyelt kérdés

25 éves férfi vagyok és 3 éve élek párkapcsolatban a 23 éves barátnőmmel.

Végülis minden oké, részemről annyi mérgezi meg a kapcsolatunk, h már fiatal korom óta vonzódom az idősebb 30-40es nőkhöz, illetve a kapcsolatunk előtt volt nem is eggyel dolgozó.

Csak szexuálisan érdekelnek, tehát komoly kapcsolatot egyikkel se tudtam volna létesíteni.

Szál így egyértelmű volt, h velem egykorú lánnyal vagyok komoly kapcsolatban, de hiányzik a szex, ezt pedig barátnőm nem tudja megadni nekem.

Az a legrosszabb, h lenne is jelentkező, akivel tudnak titkos viszonyt, de nem akarok átverni senkit, a vágy sajnos nagy úr.



2012. jún. 2. 12:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Mit nem tud megadni neked a barátnőd amit egy idősebb nő meg tudna?
2012. jún. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

"Szál így egyértelmű volt, h velem egykorú lánnyal vagyok komoly kapcsolatban, de hiányzik a szex, ezt pedig barátnőm nem tudja megadni nekem. "


23 évesen mit nem tud megadni neked? Nem szexeltek? Akkor felesleges együtt lenni. Ha meg igen, szerinted miben másabb egy 30-40 éves mint egy 23? Nem biztos, hogy jobb a technikája hidd el. Attól még mert idősebb lehet kevesebb is a tapasztalata. Nem értelek kedves kérdező. Számomra ennek az egésznek nincs értelme.

2012. jún. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ahhoz a korosztályhoz vonzódsz,abból is kellett volna választani.A szex mellett az élet többi területén se lett volna probléma.
2012. jún. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Persze, h nem érted, mert gyerek vagy még.
2012. jún. 2. 12:38
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én meg a dús, hosszú hajú, rockeres férfiakért vagyok oda.

Páromnak gyér haja van, kopaszodik, de imádom ettől független, 6 éve együtt vagyunk.

Képekben élem ki eme vágyaim, ahogy ő is a sajátjait, amit nem tudok neki nyújtani.

Mély levegő, kibír, ha amúgy minden másban tökéletesek vagytok egymásnak!

2012. jún. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hűűűű 21 évesen gyerek vagyok :D Miért nem válaszolsz a kérdésre. Szex van közted meg a barátnőd között? Mert az írásodból azt hámoztam ki, hogy nincs. Amúgy meg te nagy öreg tapasztalt 25 éves kérlek taníts!
2012. jún. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts a barátnőddel, ő talál magának egy normális pasit. Te meg menj anyukázni. Az biztos, hogy nincs meg mind a négy kereked.
2012. jún. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%
Én 33 vagyok. De én sem értem, hogy mi az konkrétan amit egy 23 éves nő nem tud megadni az ágyban, az idősebb meg igen. Ha erre válaszolsz, talán tudunk tanácsot adni.
2012. jún. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
96%

Kifejezetten az a fajta csóka vagy, aki 30-40 éves korában majd 23 évest akar, sok sikert hozzá előre is. :D


Ha a barátnőddel nincs meg az, amire vágysz, akkor szakíts, utána összefeküdhetsz a pumákkal, de ha dögös pumákat akarsz, akik esetleg már a szülésen is túl vannak, azok egy dolgot fognak tudni megadni neked az ágyban, és azt te nem fogod élvezni. :D

2012. jún. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én azt nem értem, hogy ha idősebb nőkhöz vonzódsz, miért nem olyannal jársz?? 25 vagy, a 30 az mellesleg max. nálad idősebb, úgy mint a 26 éves is. Nem 60 évest írtál, hogy komoly kapcsolatot 25 évesen nem érdemes kezdeni, mert nagy a korkülönbség... Szóval nem értem.

Agybajt kapok az olyan emberektől, akik azt hajtogatják, hogy szeretik a párjukat, de közben másról álmodoznak, többről, jobbról, de arra már képtelenek, hogy megtalálják ezt az embert. Inkább letáboroznak valaki mellett, akivel egy ideig elvannak, aztán jön a hiszti, hogy de ez így nem az igazi. Remekül elcsesznek a másik és a saját életükből is éveket, vagy akár az egész életüket, mert lusták megkeresni azt akire ténylegesen vágynak!

Amikor végülis minden oké, DE, akkor semmi sem oké.

2012. jún. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!