Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni a vágyakkal?

Mit lehet tenni a vágyakkal?

Figyelt kérdés

25 éves férfi vagyok és 3 éve élek párkapcsolatban a 23 éves barátnőmmel.

Végülis minden oké, részemről annyi mérgezi meg a kapcsolatunk, h már fiatal korom óta vonzódom az idősebb 30-40es nőkhöz, illetve a kapcsolatunk előtt volt nem is eggyel dolgozó.

Csak szexuálisan érdekelnek, tehát komoly kapcsolatot egyikkel se tudtam volna létesíteni.

Szál így egyértelmű volt, h velem egykorú lánnyal vagyok komoly kapcsolatban, de hiányzik a szex, ezt pedig barátnőm nem tudja megadni nekem.

Az a legrosszabb, h lenne is jelentkező, akivel tudnak titkos viszonyt, de nem akarok átverni senkit, a vágy sajnos nagy úr.



2012. jún. 2. 12:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Felmerült bennem a kérdés,minek is vagy Te tulajdonképpen együtt a barátnőddel,amikor nem is arra vágysz,amit Ő nyújt számodra.Nem Ő az Igazi.Akkor miért is nem szakítasz Vele,és miért nem keresed meg azt a nőt,aki azt adja számodra,amire vágysz?Ez az egész így engem egy langyos állóvízre emlékeztet.
2012. jún. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!