Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Működhet hosszú távon egy...

Működhet hosszú távon egy olyan kapcsolat, amelyben mindkét fél elég domináns típus?

Figyelt kérdés
És mindkét fél makacs is. De a nézeteik elég egyformák, a gondolkodásuk az élet dolgai felől kísértetiesen hasonlít. Vannak közös célok is a jövőt tekintve.
2012. jún. 2. 17:43
 1/6 Noni_ válasza:
100%
Ez csak rajtatok múlik!Ha mindketten akarjátok,és megbíztok egymásban,megtudjátok beszélni a gondjaitokat,problémáitokat egymással,akkor működhet! :)
2012. jún. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem sokkal inkább működik, mintha csak az egyik domináns és megsemmisíti a másikat.
2012. jún. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az az egy biztos,hogy sokkal jobban összeillenek,mintha csak az egyik fél volna a domináns,hiszen akkor az egyik elnyomná a másikat,és nem lennének egyenrangú partnerek.Így viszont van rá esély,hogy a ,,zsák a foltját" effektus fog fennállni.Viszont a makacsság okozhat még a jövőben gondot,arra oda kell figyelni,hiszen nem árt,ha valamelyik fél mindig kicsit enged.Másképpen nem működik a dolog.
2012. jún. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez jobb, mint a szolga-domináns felállás. Ti akár még kölcsönösen tisztelni is fogjátok egymást, nem úgy mint a nem egyenrangú kapcsolatokban.
2012. jún. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem simán működhet.Csak meg ne öljétek egymást:D
2012. jún. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A mi kapcsolatunkban is mindketten leírhatatlanul makacsok, önérzetesek, és még kegyetlenül őszinték is vagyunk.


Mivel mindketten szeretünk a művészetekkel foglalkozni, ő zenél és ír, én főként táncolok, az ő véleménye az egyik a legmérvadóbbak közül.


Öt éve együtt vagyunk, napról napra jobban szeretem őt. Számomra sokkal jobb így, hogy hasonló emberek vagyunk, mert, főleg így öt év után minden döntését, kijelentését, nézését, a legutolsó hunyorítását is értem.


Szóval szerintem igen. Csak nem szabad gyerekesnek lennetek.

2012. jún. 2. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!