Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig vizsgaidőszakban...

Miért mindig vizsgaidőszakban jön össze minden?

Figyelt kérdés
Nemsokára vizsgázom.A családom pedig teljesen megbolondult.Anyám minden apró hülyeségért nekem esik,most reggel pl azért üvöltötte le a fejem,mert ment a ventilátor.Félálomban voltam.Erre keltem fel.Csak úgy mellesleg.Teljesen meggyűlölt valamiért,idegbeteg,nem árulja el,hogy mi a baja,már próbáltam vele beszélni.De szerintem a munkahelyi stresszt vezeti le rajtam.Csak felfoghatná,hogy én is stresszelek és nem bírom elcipelni még az ő terhét is,mert összeroppanok.Elköltözni sajnos nem tudok,mert nincs se munkám,se pénzem.És igen,kerestem munkát,de qurvára nem vesz fel senki,folyton csak ígérgetnek.Nem tudom,mit tegyek,itt fogok megdögleni.
2012. jún. 4. 06:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha az ember végig tudja vezetni és tényleg józan ésszel felfogni, akkor felismeri ezeket a dolgokat. Most őszintén: kötelesség legalább középsuliig eltartani a gyereket. ha én akarok mondjuk utána menni, ezt támogatni kellene, főleg, ha nem teljesen kell, hogy odategyék magukat anyagilag. de akkor ha már teszik, akkor ne így, hogy alázzák a gyereket utána meg a szomszédnak dicsekednek hogy milyen okos a gyerek, a négy fal közt meg ez a baj, az a baj. nem gondolnak bele a szülők, hogy sérülések érik a gyereket ilyenkor. Nem tud az ember bűntudat nélkül még a vizsgára készülni sem. És ha mondaná az ember. " jaj ne jácd mármeg magad," meg hasonló dumák jönnek. ez az igazság.
2012. jún. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

4 Ismerős helyzet.Ugyanez van nálunk is.Én vagyok a hibás azért,mert apám elment a kocsmába,mert csúnyán néztem rá.Szerintem tudják a szülők ilyenkor,hogy mit tesznek,de nem érdekli őket.Anyám ki is mondta.Ennyi.Régebben azt hittem,minden családban ez megy,de az utóbbi időben rá kellett jönnöm,hogy nem egészen...

5 Ha ezt nem mondod,eszembe sem jut:D

7 Dettó ugyanez volt nálunk is érettségin!Még soha nem voltak akkora veszekedések,mint akkor!Este 10-kor úgy kellett elmenekülnöm itthonról,mert nem bírtam.

11 Azért csinálják ezt,mert rohadtul felszínesek,csak az érdekli őket,hogy mások mit gondolnak.Hogyha szülő leszek,nekem is ennyire el fog menni az eszem?:D

2012. jún. 4. 14:46
 13/16 anonim ***** válasza:
Nemtom hallod átértékelődnek tod a dolgok olyankor. Valami olyasmi amúgy szerintem önző dolog lehet ilyenkor, hogy ő már ezen túlvan, hogy a szüleinek kell ugrálnia és nem érdekli a sok napi probléma mellett, hogy erre is figyeljen. Most tényleg nem azért, hogy az ember hálátlan, csak szerintem a lelki dolgok is ugyanolyan fontosak, mint amit megtesznek, hogy etetnek, öltöztetnek fiatalon, ami amúgy kötelesség, jogilag is vagy nem egy olyan erkölcsi dolog, hogy ha akarja igen ha akarja nem. csak ezt elfelejtik a szülők sokszor, nagyon sokszor.
2012. jún. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
13 Igen,ezt sok családnál tapasztalom,hogy kimerül a szeretet abban,hogy eltartalak,oszt kuss.Nem véletlenül olyanok a mai fiatalok,amilyenek.Ez most hülyén fog hangzani,de az én időmben 12 évesen meg sem fordult a fejemben,hogy alkoholizáljak.Ez csak úgy érettségi felé kezdődött.
2012. jún. 5. 10:19
 15/16 anonim ***** válasza:
Figyelj! 13.vaok. nem iszok én pl most sem meg rég sem. ez hajlam kérdése is lehet amúgy.... én pl utálom az ízét is a piának.
2012. jún. 5. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
15 Ez igaz,de neveltetés kérdése is lehet,vagy rossz környezeté.
2012. jún. 5. 19:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!