Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mibe szólnak bele anyósodék?...

Mibe szólnak bele anyósodék? Milyen a viszonyod velük?

Figyelt kérdés

Mi még velük élünk,az a házukban,most akarunk különköltözni a párommal.Már csak a bútorozás van hátra.

De kész katasztrófa,nem vitázunk,csak egyre nehezebben viselem el az irányítani akaró természetüket,hogy ők mindent jobban tudnak,dedósként kezelnek minket, mindenkit lenéznek, én nem tudok velük normálisan beszélgetni,de már nem is akarok.Egyszerűen annyit bántottak már érzelmileg,hogy sosem tudnám őket szeretni.23/N


2012. jún. 4. 12:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor külön fogtok költözni, le fog csillapodni minden. Eddig õk segitettek rajtatok,azért viselkednek igy.
2012. jún. 4. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Nekem az anyósom a pisilésen és a levegő vételem számán kívül mindenbe beleszólt.

Én nem hagytam magam, de igen gyakran így is kiborultam.

Most 400 km távolságra lakunk tőle. Mit mondjak, jól áll nekünk a távolság.:)

Azóta már jóban is vagyunk.:)

2012. jún. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Semmibe nem szóltak bele se anyósék, se az én szüleim.
2012. jún. 4. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi bajom személy szerinte a párom szüleivel, az egyetlen ami nem tetszik, hogy mindenért a páromat ugráltatnák, holott több mint 100 km-re lakunk tőlük, és hát párom is dolgozik, hétvégén szeretne kicsit pihenni, de sokszor ők akkor is kitalálnak programokat, hogy épp miért kell hazautazni. De mondjuk szerencsére ez most már nem annyira jellemző. Amúgy 3-an vannak tesók, de csak a páromat ugráltatják, mindent tőle várnak. De amúgy szeretem őket, mert jó emberek, ilyen szempontból az én szüleimmel sokkal több baj van... 21L
2012. jún. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Magyarán mondva Szar a kapcsolatom az anyóssal!Annyit bántott érzelmileg egyszer fizikálisan is akart hogy én már nem birok rá sem nézni!kb 1 éve nem beszéltünk!Én nem tudok megbocsátani!Ö tele van hibákkal biztosan én is de sokak szerint nekem van igazam!Igy béke van hogy nem megyek és nem beszélünk!
2012. jún. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha lenne,rossz lenne a viszony.

De kerülöm őket jó messzire igy viszonylag megoldva.

Próbáltak már annyit beleszolni mindenbe,többek között a párommal való kapcsolatunkba,hogy megszakitottam minden kapcsolatot velük.

2012. jún. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jó a viszonyunk. Nem szólnak bele semmibe.

Ja, de... párom dohányzik és mindig felhozzák, hogy lekellene szoknia. Mintha az úgy menne...

2012. jún. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
87%

2szintes házban lakunk...mi fent,ők lent...(persze wc,konyha közös...)

Apósommal mondjuk úgy elvagyunk,anyóssal...hááát...nagyon nem...mi sem veszekszünk,vagy ilyenek,de az a tipikus ANYÓS...=)

Borzalom...mindenbe beleszól,mindent jobban tud,ő páromat próbálja irányítani nagyon,meg ellenem beszélni,mindent máshova pakol direkt,mint ahova én rakom...kiborító...meg nagyon sok rossz és mondhatni visszataszító szokása(i) is van(nak)...pl.nem csukják magukra a wc ajtót...és igen...sajna se pisinél,se kakinál,az ő nappalijukba alig lehet bemenni,akkora kupi van,após mindig az étkezőbe rakja le a szennyes ruháit,takarítani egyik se takarít,mindig én+párom is besegít néha(persze az ő 2szobájukba nem)...na mindegy...annyit tudnék még sorolni,hogy az borzalom,de hagyjuk...=/

Szóval mi is azon vagyunk,hogy mi hamarabb elhúzzuk a csíkot...=/

2012. jún. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nálam az volt az utolsó csepp a pohárban, amikor beleszólt a bugyiim színébe. Merthogy ami nem fehér az nem higiénikus. Én csak annyit mondtam neki, hogy "viszont szexi és a fiának tetszik". Azt hiszem értett a szóból. Szerencsére már nem lakunk együtt (mielőtt bárki beszólna, ő lakott nálunk, nem mi nála!), mert eddig leharaptam volna a fejét.
2012. jún. 6. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!