Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem meg a szüleimet...

Hogyan győzzem meg a szüleimet arról hogy elengedjenek 2 napra egy csajhoz? (aki kb. : 429 km-re van tőlünk)

Figyelt kérdés
Válaszokat előre is köszönöm :) 17/F

2012. jún. 4. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehagyod a 9-est a végéről,és egyből elengednek.
2012. jún. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
elszöksz:D
2012. jún. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindkettő jó ötlet ha az első válaszadó tippe se jön be megszökök :)
2012. jún. 4. 22:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Igazából sehogy. vagy elengednek vagy nem.
2012. jún. 4. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy én sem, gondolom a szüleid sem látják értelmét, hogy egyszer elmenj valakihez az ország másik végébe, esetleg szexeljetek, aztán hazagyere.

Miért fényévekre akarod kiélni a tinihormonjaid?

Nincs valami jóféle osztálytársnőd?

szerintem ezért sem engednek el, mert semmi értelme nincs, és gondolom sok pénz is.

Gondold ezt át!

23N

2012. jún. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez már eldöntött. Az konkrétan az ország másik vége. Én se látom semmi értelmét,hogy 2 napra menj,beszélgessetek,dugjatok majd hazajössz. Borzalmasan költséges is.
2012. jún. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Problem? ***** válasza:
100%
Csak bele ne bukj hogy, mehetsz meg minden aztán az anyjáék kivágnak és magadra vagy utalva az ország másik felébe nekem járt így haverom majdnem másfél napig csövezett Borsodba.Ezeket azért kalkuláld bele.
2012. jún. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!