Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam el anyámnak hogy...

Hogy mondjam el anyámnak hogy van barátom?

Figyelt kérdés

Nos anyám eléggé szigorú, nem szereti ha pasizok meg ilyenek, úgyhogy eddig akárhányszor találkoztam fiúkkal, mindig hazudtam. Most viszont tegnap előtt összejöttem egy fiúval és nem tudom, hogyan mondjam el anyának. Mit mondjak neki? A legutóbbi fiúmnál is folyton hazudnom kellett, mert csak heti 1x találkozhattam vele(persze minden nap vele voltam)-.-. Nemtudom, hogy fogjak hozzá, a régebbit azt ismerte, a mostanit viszont nem, és kicsit páwás, úgyhogy nem is fogja kedvelni:// Ötlet?! 14L

ui.: anyám 42 éves apám előtt volt max. 2 pasija az is már 20 évesen, szóval persze, hogy nem szereti....


2012. jún. 6. 13:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

41 éves vagyok és 13 éves a lányom :) Valami ilyesmit várnék:

-Anya, képzeld megismerkedtem egy fiúval. Most még mi is ismerkedünk, de majd később szeretném, ha ti is megismernétek. Szeretném, ha elengednél vele moziba, koncertre, stb.

Esetleg sokat dobna a dolgon, ha segítesz kicsit többet otthon, lássák te is teszel azért, hogy találkozhassatok :)

2012. jún. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem anyukád csak megakar védeni. Itt olvasgatva is (mondjuk nem ennél a témakörnél) van egy halom olyan kérdés hogy "jaj 14 évesen teherbe ejtett a barátom és lelépett hogy mondjam el otthon" vagy " 13 évesen gáz szűznek lenni?" Esetleg próbálj meg ilyenekről beszélni vele, hogy ha ettől fél, akkor lássa, hogy érett vagy ilyen téren, és nem hagyod magad átverni, meg befolyásolni. Az én anyum is mindig fél órákat mesélt arról, hogy menyasszonyként veszítsem el a szüzességem (persze jól körül írva, hogy még véletlenül se tudhassa le egy mondattal)
2012. jún. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!