Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek helyes-e az ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek helyes-e az ha köztem és a barátom között van 8 év korkülömbség? és anyám munkatársa + hogy mondjam meg anyámnak?

Figyelt kérdés
2010. szept. 14. 17:43
 1/8 anonim válasza:
100%

Édes szivem...

ezt neked kell eldöntened!

a barátom és köztem 20 év van...

a fönököm volt nyáron..és egymásba szerettünk...

azóta együtt élünk..és minden okés..

anyukád nem fogja díjazni...de nyugii..

kilehet bírni az erkölcsi tanácsokat...

2010. szept. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
8 év alapjában véve nem sok csak korosztályfüggő. Ha pl 14 vagy és ő 22, akkor még sok. Ha viszont 20 vagy és ő 28, úgy már elfogadottabb. Ilyen a világ...
2010. szept. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

Nem, úgy helyes, hogy korkülöNbség van köztetek.


Amúgy meg senkinek semmi köze hozzá, ha szeretitek egymást.

2010. szept. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

szia!

a barátom és köztem 15 év van, én 24, ő 39 éves és nevelőapám legjobb barátja volt...nem örült neki anyu, sem a nevelőapám, de kénytelenek voltak elfogadni, mivel felnőtt ember vagyok. ha látják, hogy jól megvagytok, beletörődnek! ha komolyan gondoljátok, akkor kitartást kívánok és hajrá!

2010. szept. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Feltételezem hogy van akkora szókincsed,hogy elnyökörögd anyádnak a jó hírt.Agyonütni nem fog.Ha már a barátod,akkor még az ördög előtt is fel kell vállalnod a választásod.Az hogy balhézni fog-e a barátoddal a munkahelyen,még a jövő titka.Legalább próbára lesz téve a szerelmetek.Ha csak egy fellángolás,akkor össze fogtok roppanni,és még egy lánctalpas súlya se kell ahhoz hogy beszakadjon a szerelem hídja.
2010. szept. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek a tanácsokat :)
2010. szept. 15. 17:17
 7/8 anonim ***** válasza:

Üdv!


21 vagyok, a párom 39. 5 éve együtt, együtt is élünk, nem korfüggő. Ha szereted, ne engedd el mások miatt.

2010. szept. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

utolsó válaszolónak:


ez azt jelenti, hogy 16 évesen összejöttél egy 34 éves pasival... az durva... mármint semmi előítélet meg ilyenek, jó, hogy boldogok vagytok ennyi ideje, csak hogy tudtátok megoldani? meg hogy ismerkedtetek meg? szüleid mit szóltak hozzá? bocsi, de nagyon kíváncsi vagyok, hogy ennyi korkülönbséggel hogy mehet egy ilyen dolog!:)

2010. szept. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!