Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Van egy fiú barátom és nem...

Van egy fiú barátom és nem értek valamit?

Figyelt kérdés

Az a helyzet , hogy a haverjaim 80% fiú. -Nem jövök ki túl jól a körülöttem lévő lányokkal, mivel csak a sminkről és a pasikról tudnak beszélni. -

Van egy haverom , akit nevezhetek szerintem " legjobb barátnak" -sose volt , alsóban a fiúk nem szerettek lányokkal játszani :( - mivel kb minden nap vele lógok a suliban és a neten is vele beszélek a legtöbbet , sőt nyáron egy táborba járunk . Ami zavar , hogy nem tudom hogyan reagálnék, ha kiderülne, hogy tetszem neki.

-Mivel nekem ő egyáltalán nem jön be, viszont okos. Ezzel szokott piszkálni a legjobban, az összes dolgozata , versenyeredménye 1-2 ponttal jobb az enyémnél...-

Ha kiderülne kivel haverkodnék? Eléggé lelomboz a gondolat h nem lenne -legalább is alig - beszélgető partnerem ... Persze vannak mások is , de azért nem túl szép a " Ha nincs ló jó a szamár is " elv...

Mit kéne reagálnom ha bejelentené hogy tetszem neki?


2012. márc. 25. 17:49
 1/7 A kérdező kommentje:
Ennek az ad alapot , hogy sokat "cikiznek" minket amiatt , hogy tuti járunk mert folyton együtt vagyunk . -Kiderült , hogy a " És ha járnánk ,az nem a ti dolgotok lenne." nem jó válasz. Azóta még többet piszkálnak emiatt.
2012. márc. 25. 17:51
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Attól, ha mondjuk tetszel neki, és ezt a tudtodra is adja, viszont visszautasítod, nem jelenti azt, hogy a barátságnak is vége! Ha igazi, jó barátok vagytok, megérti a válaszod, és nem hátráltatja, rontja a kapcsolatotokat!
2012. márc. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ebben a leírásban csak azt nem értem,hogy miért "piszkál" a versenyeredményeivel?Vagy magadat húzod fel ezen?Mert ez nekem nem illik a képbe.

Amúgy szerintem mondd el az őszintét,mindig az a legjobb reakció!Semmiképp se bántóan,csak szépen,nyugodtan lazán,kedvesen..stb.:) akkor nem lesz gond:)


16/L

2012. márc. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha jobb lesz neki ez eredménye mindig szóba hozza és hozzáteszi " nekem megint jobb lett ". Viszont én úgymond "tehetségesebb" vagyok. Jobban mondok versek , tudok csellózni, zongorázni, most gitározni szeretnék.
2012. márc. 26. 22:00
 5/7 anonim ***** válasza:

verenyeztek, ami nem baj

általában hasznos dolog az, hogy ezt ő is meg tudta csinálni, akkor én is

később is hasznodra válik ez


másik dolog

ha majd kicsit idősebb leszel, rájössz arra, hogy egyáltalán nem az a fontos ki hogy néz ki, sokkal fontosabb, hogy mennyire törődik veled, mennyire vagytok egy hullámhosszon, mennyire harmonizálsz vele. ez sokkal fontosabb, semmint lecseréld egy jól kinéző de üresfejű idiótára.

2012. márc. 27. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

fiúként nem értek egyet azzal, aki azt mondja, ha egy lány visszautasít akkor megmarad a barátság

nem, nem marad meg

mindig lesz egy rossz szájíz, hogy nem voltam elég jó neki

2012. márc. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ha 'legjobb barátok' vagytok,akkor ezzel max viccelődni tudnátok. Vagyis,ha én valamiben jobb eredményt értem el,mint az lb-m,akkor csak ennyit mondok: Lúzer.:DD

szóval.. nem versenyzünk.:) szerintem ez is fontos.

A barátság meg TALÁN nem megy tönkre...

2012. márc. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!