Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek h szeressenek vagy...

Mit tegyek h szeressenek vagy legalább elfogadjanak?

Figyelt kérdés
A szüleimmel semmi nincs rendben otthon! 2 testvérem van akiket többre becsülnek mint engem. Mindenért kiabálnak velem sokszor csak úgy. Letagadnak az ismerőseik előtt mintha nem is lennék. Apám sokszor bánt anyám nem foglalkozik velem! Nem tudok már mit csinálni mindent megpróbáltam! 5 éve megy már így de nem bírom! Múlthéten veszekedés után belázasodtam rosszul lettem és elájultam. Nem tudom h mitől hirtelen jött és 3 napig semmit nem tudtam csinálni. Nincs már kedvem semmihez! évet fogok ismételni mert nem érdekel annyit akarok h szeressenek otthon és ne féljek hazamenni! Nem akarok egyedül lenni többet!
2009. júl. 2. 12:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Nem tudnál segítséget kérni rokontoktól,nagyszülőktől, vagy közeli ismerősöktől?

Amikor elájultál,nem hívták ki hozzád az orvost?

2009. júl. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire lehet vajon komolyan beszélni a szüleiddel? Mert azt kellene. Gyűjts össze (akár le is írhatod) pár olyan konkrét eseményt, ami miatt rosszul érezted magad, és kérd meg őket, hogy üljetek le hármasban beszélgetni. Mondd el nekik, hogy te úgy érzed, nem úgy bánnak veled, ahogy megérdemelnéd, ahogy szeretnéd, kérdezd meg, hogy mi ennek az oka. Kérdezd meg, miben kellene változtatnod, mert lehet, hogy ez a bajuk. Aztán ha szerinted ebben nincs igazuk, akkor azt is mondd el. Próbálj nyugodt maradni, még akkor is, ha ők kiabálni kezdenek. Akkor kérd meg őket, hogy ne tegyék, te beszélgetni szeretnél.
2009. júl. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Sürgősen kezdj el tanulni, vegyenek fel egy másik városban lévő egyetemre és alakíts ki egy önálló életet. Akkor el tudsz menekülni otthonról! Sajnos az ilyen felnőtteket nem lehet megváltoztatni, de úgy látom Te elég értelmes vagy ahhoz, hogy ezt felfogd! Alakítsd a saját sorsod, hogy minél jobb életet tudj biztosítani magadnak!
2009. júl. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok. sokszor próbáltam beszélni velük de nem foglalkoznak vele.nem merek rokonokhoz fordúlni nem akarom a bajaimat rájuk zúdítani.
2009. júl. 2. 14:32
 5/6 anonim ***** válasza:
Szökj el! Pakolj össze, és menj el valmelyik rokonhoz. Legyél bizakodó! Befogadnak! Örülni fognak, hogy jót tehetnek veled. Mondd, hogy segítesz a háztartásban, vagy bármi, még hasznodat is vehetik. Zárd ki a félelemet! Ne félj! Szánd el magadat! Egyszerűen menj oda, és kérd meg, hoyg fogadjon be. Ha nem akar, akkor is könyörögjél ki legalább néhány napot. Vannak otthonok is, ahol befogadják az elszökött gyerekeket. A rokon segíthet egy ilyet találni. Ha egyedül él valaki, egy néni, vagy bárki, még örül is, hogy valkije lesz. Ha nem mész haza, majd csak észreveszik, hogy egy ember hiányzik.
2009. júl. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ismered ezt a dalt: Ha azt akarod, hogy visszavárjanak, menj el, menj el, me-enj el!
2009. júl. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!