Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy elfogadjan...

Mit csináljak, hogy elfogadjanak ilyennek?

Figyelt kérdés
A szüleimmel van probléma sajnos, vagy is inkább nekik van velem. Én magamnak való, csendes és zárkózott vagyok és sehova se járok el. Itt a városban egy barátom sincs, ráadásul nem is ide járok iskolába és csak nem rég óta lakok itt. Az a bajuk, hogy nem járok sehova, csak a szobámban ülök és, hogy nem ilyen az élet 18 évesen. Fejemhez vágják, hogy ők legalább csavarogtak fiatalon, de én kivel menjek és hova amikor itt senkit nem ismerek? Egyedül pedig nem fogok elmenni sehova. Nem rég még az volt a gondjuk amikor minden héten szeretettem volna menni valahova, most meg az, hogy sehova nem megyek. Mit csináljak, hogy megértsék én nem ők vagyok?
2011. júl. 14. 13:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Mondd nekik, hogy döntsék màr el, hogy mit szeretnének.Vannak kamaszok,Ök meg azért panaszkodnak itt, mert nem engedik el õket. Ki érti ezt?
2011. júl. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor kérdezd meg őket,hogy akkor kivel menj..
2011. júl. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Minden szülő más, jó lenne nekem is egy olyan. Miért nem lehet örülni, hogy ilyen vagyok, nem járok minden héten lerészegedni, csavarogni mindenfélét csinálni. Más szülő akinek rosszabb a gyereke összetenné a két kezét ha ő is ilyen lenne.
2011. júl. 14. 13:55
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt mondják menjek egyedül.
2011. júl. 14. 13:55
 5/8 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet, csak úgy, céltalanul én sem szerettem soha elmászkálni. Diszkóban életemben nem voltam, és nem is vágytam oda. Itthon voltam, segítettem, olvastam, zenét hallgattam, festettem, rajzoltam, dísztárgyakat készítettem, írtam (nem mellesleg pénzt is kerestem/keresek vele). Aztán mindig az volt a bajuk, hogy nem megyek sehová. A barátaim is hasonlóak voltak, hozzájuk vagy velük mentünk párszor erre-arra. Aztán amikor volt valami program, mozi a párommal, vagy bármi, akkor meg magyaráztak, hogy pont most, mert ma ezt meg ezt kellett volna csinálni... mondtam, hogy ha valami különös tervük van a hétre, vagy jönne valaki valamiért, akkor szóljanak előre, ne aznap. Én közöltem velük 2-3 nappal korábban mindig, hogy mikor hová megyek, nem leszek, de akkor semmi. Aztán elfelejtették, szerveztek valamit, amire én is kellettem volna, és morogtak... képtelenség volt megfelelni :)


Próbálj meg beszélni velük.

2011. júl. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
:) Az a baj, hogy hiába beszéltem velük már többször is, ők egyfolytában csak azt szajkózzák, hogy ez így akkor sem jó és meg kéne változnom..
2011. júl. 14. 13:59
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem mozdulj ki ... próbálj barátokat szerezni ... ők csak aggódnak hogy boldogtalan és szomorú így az életed
2011. júl. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Százszor elmondtam nekik, hogy nekem jó így. Na mindegy.
2011. júl. 14. 15:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!