Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy elfogadjanak?

Mit tegyek, hogy elfogadjanak?

Figyelt kérdés

2 éve vagyunk együtt a barátommal, én elég ritkán járok hozzájuk (3 havonta) a távolság miatt. Lényegében nem is a távolsággal van a gond, hanem neki van autója így általában ő szokott jönni, és ha megyek is hozzájuk akkor ő visz el, nem azért mert kényelmes lennék, de nálunk ez így alakult ki az elejétől fogva. Amikor mondtam neki, hogy elmegyek hozzájuk vonattal akkor azt válaszolta, hogy neki kocsival gyorsabb és így aggódnia se kell miattam.


A problémám viszont az, hogy van 3 testvére (egy lány és két fiú, közel velem egyidősek) de a 2 év alatt talán az egyikkel sikerült váltanom 2 szót, egyszerűen nem is akarnak beszélgetni, ha egy szobában vagyunk inkább kimennek... Én eléggé visszahúzódó, félénk vagyok és eddig úgy gondoltam ha nem akarnak velem beszélgetni akkor nem erőltetem, ha kérdeztem valamit akkor egy szóval el lett intézve.


A barátomnak szóltam, hogy engem ez zavar, ő csak azt mondta erre, hogy ők ilyenek, nem kell velük foglalkozni majd ahogy megy az idő jobb lesz a viszonyom velük. Lényegében az idegesít, hogy amikor mondja, hogy menjünk el hozzájuk, tudom előre, hogy kínos lesz mert a szülein kívül senki nem szól majd hozzám és elkerülnek.


Amikor először mentem hozzájuk, azt hittem csak azért viselkednek így mert még nem ismernek, de ezek szerint sajnos nem is akarnak megismerni...


Tudnátok adni valami tippet? Vagy tényleg hagyjam őket ha ennyire nem kíváncsiak rám?


Előre is köszönöm a válaszokat.


20/L


2011. márc. 14. 08:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez már hosszú idő. Vagy ők is visszahúzódóak és nem tudnak beszédet kezdeményezni vagy csak nem akarnak. Ne foglalkozz velük. Sok sógor és sógornő ilyen. Azt hiszik ők a királyok. :P
2011. márc. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz velük,viszont a szülőkkel és a pároddal legyél kedves,vicces...Hátha rájönnek majd,hogy jó arc vagy és megszeretnek:)
2011. márc. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz velük. Legyél velük udvarias, mosolyogj és ennyi. Ha akarnak,vagy ha úgy érzik hogy eljött az ideje,majd ők "nyitnak". Ne te jöjj zavarba mások udvariatlansága miatt.
2011. márc. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. márc. 14. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!