Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor tetszem neki,...

Most akkor tetszem neki, pedig nős és én meg férjezett?

Figyelt kérdés

egyik nap olyan csinosan, de hétköznapisan voltam öltőzve. (általában így öltözködöm)

Jöttem ki valahonnan és az illető épp ment fel a lépcsőn. Épp hogy látott, köszöntünk. Mentem utána, mert az én lakásom pont az ő lakásuk mellett van. És nem ment be az ajtón, hanem megállt, valamit birizdált a lábtörlőn, és láttam, hogy megvárjaa, míg én bemegyek és láttam, hogy megnézett és utána ment be.

Ez olyan apróság, most miért kellett ezt tennie? Nem nagy cucc, nem voltam úgy öltőzve.


szóval, ez gyanús lett nekem, majd figyelem a férfit, aki mellesleg házas. És én is. És családunk jóban van, összejárunk.


ugye nem tetszem neki, csak valami ott volt az ajtó előtt?


2012. jún. 7. 14:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom...

és akkor mi van ha tetszel neki? örülj neki.

Gondolom neked is tetszenek más férfiak a férjed mellett és megnyugodhatsz a férjednek is tetszenek más nők...

Nem kell ezt túlparázni.

2012. jún. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
hát ez a kérdésed,olyan igazán szőkenősre sikerült ,....
2012. jún. 7. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Uramisten. Hány éves vagy, 12-13? Jaaaj, ugye nem tetszem neki, vagy mégis? Húú, nyifinyafi...
2012. jún. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát ne haragudj, de szerintem pont, hogy te fújod fel az ügyet annak ellenére, hogy férjed van.

És majd még figyelni is fogod... mi szent sz@rnak. Ennyire legyezgeti a hiúságodat, hogy még ide is képes voltál írni?

Nem inkább arról van szó, hogy örülnél, ha tudnád, hogy bejössz neki, és most erről akarsz tőlünk bizonyosságot szerezni?


Biztos volt valami a lábtörlőn. ennyi. téma lezárva.

2012. jún. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem,ami lábtörlő felett köttetett...romantikus nagyon...
2012. jún. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy boldog, kielégített nő keresztülnéz egy szomszéd sóvár tekintetén és nem kezd el töprengeni ezen.
2012. jún. 7. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

valószínű kilógott a hátsó feled a miniszoknya alól, és jól megnézte.

Nem kell ahhoz nagy szerelem, csak jó szemek.

2012. jún. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Nyifinyafi...:DD
2012. jún. 7. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
nem tudhatjuk, hogy tetszel-e neki, de azt igen, hogy ő tetszik neked.
2012. jún. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

jajj, egyébként tényleg olyan szőke nősre sikeredett :DD


csak olyan kevés rendes férfi van a világon, és a féjrem meg ez a hapsi pont egy ideáll. Egyszerűen csak nem akarom, hogy ennek az ellenkezője bebizonyosodjon! Nem akarok belépni mi is a "megcsallak, megdugom" kategórikába. Rendes baráti házaspár vagyunk és nem akarok semmilyen vonzódást!

2012. jún. 7. 14:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!