Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi volt a leghosszabb idő...

Mennyi volt a leghosszabb idő amit külön töltöttetek szakítás és újrakezdés között?

Figyelt kérdés
2012. jún. 7. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
7 hónap
2012. jún. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ja és azt is leírhatjátok hogy kommunikáltatok e ez idő alatt
2012. jún. 7. 19:04
 3/7 anonim ***** válasza:
3 hét. Bár előtte még egyáltalán nem volt se hosszú, se komoly a kapcsolat, tehát 3 hét után mondhatni teljesen előről kezdtük a dolgot. Nem voltak sérelmek. Én egyébként nem hiszek abban, hogy szakítás után rendbe jöhetnek a dolgok. Ha szakításra került a sor, akkor annak komoly oka lehetett, az később sem lesz másképp. Az ember nem kezdheti előről, nem felejtheti el a sérelmeit. Nekünk ez azárt működött így, mert tuljadonképpen nem voltak sérelmeink, nem is voltunk úgy igazán együtt.
2012. jún. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2 ÉV,AZTÁN UJRA ÖSSZEJÖTTÜNK,ÉS AZTÁN UJRA SZAKOTOTTUNK,PÁR ÉV UTÁN,CSAK AZ IDÖM PAZAROLTAM.
2012. jún. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fél év.

De ez alatt minden megváltozott bennem...

Amúgy kommunikáltunk, barátok maradtunk, meg szexeltünk is (mielőtt bárki ítélkezne, úgy voltunk vele, jobb így, mintha egyéjszakás kapcsplatokat halmoznánk....)

2012. jún. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
16 év!! Gyerekszerelemnek indult. Vége lett. 16 év múlva viszont mindent feladtunk egymásért. Ő lett a férjem! 6 hónapos a kisfiunk!!! Tudom nem erre gondoltál, de le kellett írnom!
2012. jún. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2 és fél hónap. De ma ismét szakítottunk. Most ment el, elvitte a tőle kapott cuccaimat...
2012. jún. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!