Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Közös megeggyezéssel szakítás,...

Közös megeggyezéssel szakítás, majd újrakezdés. Működhet?

Figyelt kérdés

Közös megeggyezéssel szakítás, mert azt érezte nem szerelmes belém. Most azt mondja rájött, hogy mit veszített. Szeret, próbáljuk megy újra.

Lenne értelme? Vélemények?


2011. júl. 2. 15:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Miért ne lehetne?De az is kérdés hogy akkor vajon miért nem akarta?!Mert az sem mindegy...

A sztorit nagy vonalakban le írahtnád.

2011. júl. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Probáld meg mégegyszer!! Ha nem sikerül még mindig ott a másik útvonal a szakítás, de azzal nem veszítesz semmit ha megprobálod, sok sikert
2011. júl. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Azt érezte nem akar komoly kapcsolatot, velem is csak futó kalandot akart, (csak belém szerett) én igazából végig tudtam, de ő nem akarta beismerni magának és hagytam elmenni.

De most félek, ha újra kezdjük megint meggondolja magát.

Imád élni, szórakozni, flörtölni... félek, hogy nem bírná a kötöttségeket és csak szenvednék mellette.

2011. júl. 2. 15:19
 4/12 anonim ***** válasza:
Mennyi idősek vagytok?
2011. júl. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
23Én 27Ő
2011. júl. 2. 15:27
 6/12 anonim ***** válasza:
Nincs vesztenivalód. Ez nálunk is volt egyszer, az 1. év után. Kibékültünk, 6 éve leszünk együtt, és nagyon szeretjük egymást..:)
2011. júl. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekünk 4 év után vége lett közös megegyezés alapján, és most újra együtt húsvét óta...1 hétig nem voltunk együtt kb...és most megint komoly:)
2011. júl. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem!

Nem tudom mennyit voltatok együtt,de ha eddig nem szeretett beléd akkor eztán se fog!Az ember szakítás után nagyobbnak érzi a veszteséget mint amekkora,szóval pillanatnyilag érezhet így aztán ha újra megkap meg ki tudja!

Hidd el igaz a mondás,csak a káposzta jó felmelegítve,de szerintem még az sem mindig!

Én alapból el sem gondolkoznék az újra kezdésen,minek pocsékoljam az időmet egy újabb vagy-vagyra?Bár az előttem szólóknak is igazuk van hogy veszteni valód igazából nincs,de mivel írod hogy szeret élni meg flörtölni így biztos nem jönnék vele újra össze!Na de ezt úgy is te fogod eldönteni,mi csak véleményt írhatunk!:)

2011. júl. 2. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy (EGYETLEN EGY!!!!) esélyt adhatsz neki, ha megint meggondolja magát, akkor viszont legyen végleges a szakitás - ha meg müködik, akkor megérte megpróbálni.
2011. júl. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyni kell had menjen ha be van indulva,vissza tartani úgy sem fogod.Majd ha akar akkor úgy is vissza talál hozzád,ha igazán szeret!
2011. júl. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!